Airijos ledo ritulio žvaigždė atsistatydino protestuodamas prieš skiepų pasus

parašė Ugnius Kiguolis - -

  Niall McEvoy

Niall McEvoy – ledo ritulio žaidėjas, pastaruosius trylika metų atstovavęs Airijai. Jis buvo vienas iš pagrindinių komandos, kuri 2017 m. Andoroje vykusiame taurės turnyre iškovojo sidabro medalius, narių.

Prieš kelias dienas Niallas elektroniniu paštu savo komandos draugams ir Airijos nacionalinės ledo ritulio rinktinės treneriams išsiuntė atsistatydinimo pareiškimą. Emocingame elektroniniame laiške Niallas teigė, kad „nebegali atstovauti šaliai, kuri pritarė skiepytų ir neskiepytų žmonių diskriminacijai ir segregacijai“.

Toliau jis teigė, kad „nepritarsiu ir nesutiksiu su „Vakcinos pasu“/skaitmeniniu pasu, taip pat nesinaudosiu Qr kodu / sekimo sistema, kuri leidžia įgyvendinti šią sistemą. Tai leidžia vyriausybei visiškai kontroliuoti Airijos piliečius kaip galvijus“.

Pateikiu visą neredaguotą ir lietuviškai išverstą Niallo elektroninį laišką:[1]

„Labas rytas, ponai,

Pirmiausia norėčiau atsiprašyti, kad praėjusį vakarą nedalyvavau Zoom pokalbyje. Po darbo užmigau, nes didžiąją trečiadienio vakaro dalį (2021 m. liepos 14 d.) dalyvavau proteste mūsų šalies sostinėje.

Gyvename išskirtiniais laikais.

Naudodamasis proga pranešu, kad nedelsdamas atsistatydinu iš Airijos nacionalinės senjorų vyrų ledo ritulio rinktinės komandos. Jei nepatingėsite išklausyti, išsamiai paaiškinsiu, kodėl.

Pirmiausia norėčiau pasakyti, kad tai jokiu būdu nėra išpuolis prieš Airijos ledo ritulio asociaciją, mūsų vadovus ar trenerius už nesuskaičiuojamas valandas, kurias jie skiria šiai komandai ir kelionių į užsienį organizavimui, taip pat už nenuilstamą darbą bandant atidaryti ledo areną Airijos Respublikoje.

Vietoj to, tai tiesiogiai susiję su neseniai, trečiadienio naktį/ketvirtadienio rytą, Airijos vyriausybėje priimtu įstatymu. Pridedu PDF failą, jei norėtumėte jį peržiūrėti.

Airija dabar oficialiai yra medicininio apartheido / fašistinė valstybė, su platesniu pasauliniu kontrolės tinklu. Grupė žmonių, pasivadinusių Airijos vyriausybe, leido mūsų piliečiams, Gardaí ir Airijos gynybos pajėgoms suvaržyti mūsų teises, kurias mums suteikia Airijos konstitucija, JT žmogaus teisių deklaracija, ir sulaužė Niurnbergo kodeksą. Per pastaruosius 16 mėnesių taip pat buvo apribotos mūsų neatimamos teisės, kurias mums suteikė Dievas, o ne vyriausybė. (kuri vis dar pripažįstama aukščiausia valdžia, nesvarbu, ar tikite į Dievą, ar ne).
(toliau pridedu nuorodas į šias teises)

Daugiau nebegaliu atstovauti šaliai, kuri pritarė skiepytų ir neskiepytų žmonių diskriminacijai ir segregacijai. Manimi nebus manipuliuojama, kad man būtų suleista eksperimentinė injekcija, kuriai nėra licencijos, ilgalaikio saugumo duomenų, teisinės atsakomybės už žalą, tik leidimas naudoti skubos tvarka ir jokių veiksmingumo ir imuniteto įrodymų. Nerizikuosiu savo sportiniais gebėjimais ir normaliai funkcionuojančiu kūnu. Yra kitų gerai žinomų ir saugių gydymo būdų, pavyzdžiui, ivermektinas (recenzuotas ir apdovanotas Nobelio premija), kurie gali būti naudojami anksčiau, nei prireiks bet kokios injekcijos. Nereikia būti gydytoju, kad tai suprasčiau. Įrodymų yra labai daug, jei tik norite pasidomėti.

Nepripažinsiu ir nesutiksiu su „Vakcinos pasu“/skaitmeniniu pasu, taip pat nesinaudosiu Qr kodu / sekimo sistema, kuri leidžia įgyvendinti šią sistemą. Tai leidžia vyriausybei visiškai kontroliuoti Airijos piliečius kaip galvijus.

Dabar gyvename dviejų pakopų visuomenėje.

Nuo 2021 m. liepos 15 d. mano sužadėtinė, mano vaikai, aš pats ir daugelis kitų tapome antros kategorijos Airijos piliečiais. Mes nebegalime daryti to paties, ką gali daryti 1 kategorijos piliečiai. Mes nebegalime keliauti tarptautiniu mastu, nepatyrę medicininės intervencijos ir (arba) testavimo (naudojant testą, neskirtą ligai nustatyti), kai nesergame (yra daug tyrimų, rodančių, kad besimptomio užsikrėtimo praktiškai nėra).

Neseniai priimtu įstatymo projektu dabartiniam „sveikatos ministrui“ Stephenui Donnelly suteikiama teisė nuspręsti, kas yra rizika patalpose, įskaitant sporto ir laisvalaikio įstaigas (ledo ir (arba) riedučių). Pirmadienį jis gali nuspręsti, kad sportuoti uždarose patalpose yra baudžiamasis nusikaltimas, o antradienį tai gali būti gerai. Tai labai pavojinga mūsų demokratijai. Šie įstatymai yra neteisingi, todėl suteikia man teisę jų nesilaikyti. Deja, Airijos policijos pajėgos leido ir palaikė vyriausybę, atsisakydamos apsaugoti Airijos žmones nuo drakoniškų įstatymų leidėjų. Aš nebegaliu pasitikėti tais, kurie prisiekė mus saugoti.

Daugelis iš jūsų matėte neseniai matytus Prancūzijos vaizdus, kai žmonės masiškai protestavo dėl prezidento Makrono neseniai paskelbto kreipimosi, pagal kurį įėjimas į prekybos centrus, mokyklas ir darbą bus neteisėtas, jei nebus skiepijama. Tai yra ES šalis. Jei jie gali tai padaryti Prancūzijoje, tai padarys ir čia. Anksčiau jie tai darė nacistinėje Vokietijoje.

Dabar šioje vietoje turite savęs paklausti, jei tai toks veiksmingas gydymas, kodėl jie apdovanoja tuos, kurie jį priima, grąžindami jų teises, ir baudžia tuos, kurie atsisako, iš kurių daugeliui, įskaitant mane, kyla nedidelis pavojus susirgti šia tariama liga ir jos tariamais variantais (primenu, vakcinos apsaugo mane, o ne jus)?

Šiuo metu jaučiu pareigą užimti poziciją šiuo klausimu, net jei manote, kad tai nėra didelė problema. Aš privalau, morališkai laikydamasis savo pozicijos, laikytis to, kas teisinga ir teisu, ir tikiuosi, kad galite suprasti kodėl.

Tikiuosi, kad šie įstatymai bus atšaukti ir kad nusikaltėliai vyriausybėje ir Gardaí, kurie įgyvendina tokius įstatymus (ir visus kovidų apribojimus), kada nors ateityje bus patraukti atsakomybėn, kaip tai buvo padaryta Niurnbergo procese.

Iki tol dar kartą pareiškiu, kad neatstovausiu šaliai, kuri kriminalizuoja žmones, nusprendusius gyventi kitaip nei dauguma.

Tikiuosi, kad netolimoje ateityje galėsiu išbandyti jėgas ir vėl prisijungti prie šios komandos, kuriai atidaviau VISĄ savo suaugusiojo gyvenimą, su kuria susiradau draugų visam gyvenimui ir kuri per daugelį metų man suteikė tiek daug džiaugsmo ir laimės.

Norėjau tai padaryti dabar, o ne prieš pat artėjančias taurės varžybas 2021 m. spalio mėnesį Vokietijoje, kad treneriai galėtų iš anksto užpildyti vietą ir apmokyti jus, vaikinus, savo gretose.

Ps* tai jokiu būdu nėra nepagarba visiems, kuriuos tiesiogiai paveikė liga, kurios simptomai panašūs į ligą, vadinamą Covid-19. Tačiau vyriausybė dabar tiesiogiai paveikė mano vaikų gyvenimus, kitaip nei liga, ir aš su tuo nesitaikstysiu.

Su visa pagarba,
Niall McEvoy
Dundalkas
Airijos Respublika
2021 m. liepos 16 d.

*Leidžiu platinti ir naudoti šį laišką, kai jis nebus ištrauktas iš konteksto (visada pateikiamas visas kontekstas) ar kaip nors perrašytas*.“

Apie autorių
Šaltiniai


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV