DVIKOVOS ANALIZĖ Skirmantas Malinauskas vs Ugnius Kiguolis

parašė Ugnius Kiguolis - -

Gintaro Pokalbiai laidoje dvikovos analizėGintaro Pokalbiai laidoje dvikovos analizė

Gintaro Pokalbiai laidoje analizuojama „Mortal Kombat“ dvikova: Skirmantas Malinauskas vs Ugnius Kiguolis

Nematę pačios„Mortal Kombat“ dvikovos ją galite pasižiūrėti čia.

Keletas komentarų po Dvikovos Analizės Video:

Gintarai, Malinauskas kalba avinams, o avinams reikia kalbėti per emocijas, per jausmus avinai nesupranta racionalaus paaiškinimo, jie supranta – faina/nefaina, myliu/nemyliu. O Kiguolis gerai daro, jis beria racionalumo grūdus, o racionalumo grūdams įkritus į avino ausis ne visada lemta sudygti, bet tam tikra dalis sudygsta, nors kartais ir reikia daugiau laiko, ar tam tikro momento. Kiguolis norėdamas pasiekt daugiau avinų turėtų kalbėt: skiepytis yra nefaina, skiepytis nemadinga, vakcinos yra atgyvena, pasaulio elitas neskiepyja savo vaikų, vakcina vaikui yra tas pat, kas mušti jį diržu. Vakcina gali sukelti šlapimo nelaikymą, negi tu nori, kad tavo vaiką vadintų apsimyžėliu visą gyvenimą>

mldc Gintarai daugiau tokių analizių. Kam autoritetas yra TIESA, o kam diplomas, gražiai kalbantys ir atrodantys politikai, žiniasklaida, daktarai… Kas yra svarbiau ar sąmoningai mąstyti, gilintis ir tikrinti informaciją, faktus ir daleisti, kad gali but kitaip ar tikėti informacija, nemąstyti ignoruoti visus kitus faktus ir žmonių požiūrius nesigilinant kodėl jie taip galvoja?

Malinauskas aiškiai matosi, kad atėjęs atstovauti kažką, o kad kalbos netrūksta, tai jis žurnalistas, jie visi tokie, į kraują įaugę, ir puikiai žino, kaip reikia kalbėti tokiose situacijose. Taip, kad Malinauskas pastatytas tam, kaip pagalba padėti įkalti žmonėms šitą briedą visą. Tas jo atsistatydinimas iš ministro patarėjo irgi idomiai gavosi. Manau, kad taip turėjo būti. Visi tie balvonai žinodami kaip jis moka kalbėti ji ir pastatė už dvigubus pinigus, nei gaudavo patarėju būdamas.

Dvikovos Analizės Video:

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV