Ryšių atskleidimas

Atnaujinta

Ugnius.kiguolis.com nėra naujienų puslapis. Tai tinklaraštis – asmeninių nuomonių ir komentarų talpinimo platforma. Tai vieta, kur talpinama asmeninė Ugniaus Kiguolio ir kitų asmenų nuomonė įvairiomis temomis. Dažnas įrašas yra pagrįstas tyrimais, mokslinėmis studijomis, bei viešai prieinama informacija. Tačiau pagrindinis tikslas yra platforma, kurioje nėra rėmų ir cenzūros.

Bet kokie veiksmai, kurių imamasi dėl šioje svetainėje pateiktos informacijos, yra jūsų pačių atsakomybė. Mes neatsakome už jokius nuostolius ar žalą, susijusią su naudojimusi, ar nemokėjimu naudotis mūsų svetaine, neteisinga turinio interpretacija, perkeltinės prasmės nesupratimu ar lyrinio subjekto neradimu.

Informacija, pateikiama šioje svetainėje yra tiek bendro pobūdžio, nesiejama su jokiu konkrečiu fiziniu ar juridiniu asmeniu, tiek asmeninė nuomonė tam tikrais klausimais. Kai kuriais atvejais informacija, pateikiama svetainėje gali turėti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines, tačiau mes šių svetainių turinio nekontroliuojame ir už ten puplikuojamą informaciją neprisiimame jokios atsakomybės.

Kiguolis.com bendradarbiauja su kitais partneriais tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje, todėl svetainėje galite matyti įvairių reklaminio pobūdžio straipsnių, nukreipiančių į trečiųjų šalių svetaines. Tokių svetainių lankymas yra jūsų atsakomybė. Kiguolis.com neatsako už turinio, pateikto reklamuojamose svetainėse, saugumą ir patikimumą.

Svetainėje nepublikuojami mokami rėmėjų straipsniai. Visą informaciją, pateikiamą svetainėje, kuria Kiguolis.com komandos nariai ir pats Ugnius asmeniškai. Daugiau apie Ugnių Kiguolį, naudojimosi sąlygasprivatumo politiką, atsakomybės apribojimus galite rasti žemiau esančiose skiltyse. Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis elektroniniu paštu, arba telefonu, nurodytu “Kontaktai” skiltyje.

Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV