Kas tas Ugnius Kiguolis?

Atnaujinta

ugnius.kiguolis.com – asmeninės nuomonės, bei įžvalgų puslapis

Apie Ugnių Kiguolį kuriamos ir dainos, ir legendos, jo reputaciją ir nuomonės sklaidą internete gero visuomenei norintys žurnalistai stengiasi mažinti įvairiais būdais, dėl to pradėtas jau ne vienas ikiteisminis tyrimas. Žiniasklaidoje melo apie Kiguolį yra šviesmečiais daugiau negu tiesos. Šiame portale rasite sukonspektuotas jau viešumoje paskelbtas publikacijas, bei naujus įrašus, nuomonę, komentarus, faktus, kritiką be cenzūros ir nustatytų rėmų.

Jei ko nors nerasite, būtinai atsiųskite ir Ugnius tai publikuos, pridėjes ir savo įžvalgas apie naujai sukurtus jūsų šedevrus. 

Tai puiki galimybė kiekvienam SEOšnikui ar WEBmasteriui gauti DOfollow nuorodą į savo puslapius. Tad mielieji nesnauskite ir nepraraskite unikalios progos, Kurkite!

Ugnius Kiguolis. Delfi nuotrauka

Svarbi informacija Kiguolio Heiteriams

Svarbiausia ką reikia žinoti kiekvienam Kiguolio heiteriuiKiguolis neturi išsilavinimo. Jokio. Jokioje temoje. Viskas ką sako Ugnius yra melas arba konspiracijos teorija. Dar reikia žinoti, kad Kiguolis yra tiesiog kvailas, neturi smegenų, turėjo sunkią trauminę vaikystę, todėl ginčytis su juo beprasmiška.

Viskas, ką Kiguolis turi ar demonstruoja, kad turi, yra ne jo. Tai arba pasiskolinti daiktai, išsinuomoti namai, lizinginiai svetimų žmonių automobiliai, arba tiesiog pavogta iš paprastų, sąžiningai dirbančių piliečių. Viena stambiausių Kiguolio vagysčių yra Lentvario dvaras, kurį jis paliko merdėti. Tad heiteriams tikrai yra ką heitinti.

Dar reikia žinoti, kad Kiguolis valgo tik žolę, morkas ir riešutus. Jis taip pat yra baisus antivakseris, nes visada pasisako „už saugias ir efektyvias vakcinas“.

Išsilavinimai, kurių Kiguolis neturi

Sako, kad Kiguolis yra tvirtos nuomonės žmogus, kuris domisi įvairiomis temomis ir gali pasisakyti apie skirtingus dalykus, tad jo komentarai televizijoje ar socialiniuose tinkluose susilaukia tiek teigiamo, tiek neigiamo dėmesio, kelia klausimus, bei skatina diskusijas.

Wikipedijoje sakoma, kad Ugnius Kiguolis yra filantropas, verslininkas, kažkada Vytauto Didžiojo Universitete įgijęs Verslo administavimo specialybę, o vėliau pramogų verslo marketingo magistro laipsnį. Bet ir tai vargu ar yra tiesa – jei ir lankė universitetą, tai diplomą jis nusipirko. 

Iki 2006 metų, tik pikti, Kiguolio nuskriausti, amerikiečiai žinojo šį asmenį ir vadino jį Eastern Europe Mafia. Vėliau šis veikėjas pradėjo vaidentis ir Lietuvoje. Tauta jį pirmą kartą viešumoje išvydo kaip dainininką ir mielai plojo katučių ir šoko girtą puspolkę pagal jo grupės atliekamas daineles. Vėliau jį galima buvo išvysti įvairiuose renginiuose, meniniuose filmuose, serialuose. Visas įstabesnes jo gyvenimo akimirkas konspektavo lietuviškoji žvaigždžių enciklopedija žurnalas „Žmonės“, bei nelabai vykusi jo kopija – žurnalas „Klubas“.

Tapęs aktyviu visuomenės veikėju, Ugnius nuo 2006 nevengia viešumo ir aiškių, kartais ir kontraversiškų pasisakymų. Dėl tokio savo būdo jis šiuo metu nelaukiamas televizijos laidose, bei renginiuose. Sako, kad jis skatina žmones galvoti (tas 21 amžiuje ne kiekvienam įmanoma prabanga), neprarasti savo laisvių, naudotis savo teisėmis.

Ugnius turi bendraminčių, kurie padeda skleisti informaciją ir šviesti žmones kibernetinio saugumo tema, bei sveikatingumo klausimais. Turinys kuriamas jau daugelį metų ir technologijoms keičiantis veiklos nemažėja. Kiguolio tėvai – medikai. Atgavus nepriklausomybę, Kiguolio tėvai pasistatė pivačią kliniką, kurioje Ugniui teko ne tik gyventi, bet ir ją statyti. Ugnius ruošėsi būti mediku, tad mokykloje pasirinko chemijos ir biologijos egzaminus. Bet gyvenimui pasisukus kiek kitokiu kampu, ir su būriu savo klasiokų įstojus į Vytauto Didžiojo Universitetą, Kiguolis tarė lemiamą frazę, kuri ir suformavo visą jo ateitį.

Kertinė frazė: Niekada gyvenime nesimokinsiu medicinos!

Dabar jau daugiau kaip 15 metų bandant pasveikti nuo įvairių įgytų ligų, taikant įvairius rytų ir vakarų medicinos stebuklus, gydymo metodus, bei daugiau kaip 7 metus studijuojant įvairias holistinės medicinos sritis, teko ne tik išsveikti iš alopatinės medicinos vadinamų nepagydomų ligų, bet ir išmokti tai, ko sakė niekada nesimokins. 

Kiguolis niekada nesimokino kompiuterinio saugumo disciplinos, bet tai, jokio išsilavinimo šitoje temoje neturinčiam Kiguoliui, nesutrukdė įkurti ir jau beveik 2 dešimtmečius vadovauti įmonei padenčiai žmonėms ne tik taisyti savo kompiuterių saugumo spragas, bet ir atstatinėti prarastą informaciją, mokinti saugoti savo tapatybę, privatumą, bei atsirinkti saugias programas, kurios šiais laikais pradėjo vadintis appsais.

Kiguolis niekada nesimokino apie IT inžineriją, tinklus, informatiką bet tai netrukdo administruoti techninės IT pagalbos puslapius įvairiomis kalbomis, bei padėti vartotojams spręsti įvairias kompiuterines problemas.

Kiguolis niekada nesimokino mados verslo, tokios disciplinos Lietuvoje net ir nėra, bet tai nesutrukdė įkurti šiuo metu vieną geriausių modelių agentūrų, bei turėti savo madų žurnalą. Šios veiklos kelyje jam teko būti ir profesionaliu fotografu, ir stilistu, o labiausia – web ir grafiniu dizaineriu. Deja, bet Kiguolis ir šiose disciplinose neturi jokio išsilavinimo.

Kiguolis niekada nesimokino ir neturi Seošniko išsilavinimo, bet puse lūpų kalbama, kad įvairių jo kuruojamų projektų rezultatai kalba patys už save.

Kiguolio politinės pažiūros gurmanams neįtinka

Kiguolį vis kviečia į valdžią. Ir viena partija, ir kita, ir trečia. Bet Kiguolis dar kaupiasi, taupo save. Dar truputį paūgės ir šaus iškart i prezidentus. O geriau pagalvojus, gal ne kiekvienam lemta būti aukštu ir gražiu. Svarbiausiems postams užtenka būti pliku. Giliam kitų gyvenimus sekančių piliečių liūdesiui, Kiguoliui nepatinka nei Gabrielius, nei Aliaksandras, nei Vladimiras. Bet už šitus tarpusavyje panašius dar labiau nepatinka Džordžas ir Angelė.

Noriu pirkti Kiguolio paslaugas!

Vis dėlto ugnius.kiguolis.com nėra reklaminis ar paslaugas teikiantis puslapis. Autorius pasilieka teisę siūlyti produktus, kalbėti apie paslaugas, įtraukti reklamas ar partnerių turinį. Visas talpinamas turinys yra asmeninė autoriaus nuomonė, dažnai turinti perkeltinę prasmę, sarkastinę potekstę, kuri reikalui esant pagrindžiama faktais ir/arba mokslinėmis studijomis.

Ugnius Kiguolis gali jums pagelbėti, pakonsultuoti įvairiais klausimais, paguosti už minimalų standartinį valandinį 1500 Eur plius PVM įkainį. 

Jei kyla klausimų, visada galite kreiptis Kontaktai skiltyje nurodytais kanalais, arba užduoti klausimą Klausk dalyje. Prieš naudodamiesi puslapiu ugnius.kiguolis.com privalote perskaityti Privatumo politiką, naudojimosi sąlygas, ir kitas informacines skiltis. Jei randate klaidų ar netikslumų – praneškite. Skirtingai, nei šiuolaikinė žiniaklaida, Kiguolis moka ir pasitaisyti, ir atsiprašyti. Jei norite oponuoti nuomonei savo straipsniu kiguolis.com portale – rašykite. Visos objektyvios, bei civilizuotos nuomonės mielai bus publikuojamos.

Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV