Atsakomybės apribojimas

Atnaujinta

Kiguolis.com yra asmeninės nuomonės tinklaraštis, kuriame talpinama informacija susijusi su Ugniumi Kiguoliu ir/arba nuomonė kitų jo draugų, pažįstamų, bei nepažįstamų piliečių. Tinklapyje publikuojama asmeninė nuomonė apie politinius, socialinius įvykius Lietuvoje ir pasaulyje. Mes turime teisę nutraukti tinklapio, ar bet kurios jo dalies veikimą, be išankstinio perspėjimo. 

Niekas nėra apsaugotas nuo klaidų ir/arba netikslumų. Tai neišvengiama. Aptiktos klaidos ir bet kokie reikiami patikslinimai bet kada gali būti daromi be išankstinio perspėjimo. Ugnius Kiguolis skatina tikrinti publikuojamą nuomonę, skaityti nurodytus šaltinius, kritikuoti, bei vadovautis savo galva priimant sau tinkamus ir pasvertus sprendimus. Kiguolis neatsako už jokius nuostolius ar žalą, susijusią su naudojimusi, ar nemokėjimu naudotis jo svetaine, neteisinga turinio interpretacija, perkeltinės prasmės nesupratimu ar lyrinio subjekto neradimu.

Ugnius Kiguolis neatsako už komentarus, vartotojų kuriamą turinį, bet pasilieka teisę jį taisyti bei redaguoti. Ugnius Kiguolis netoleruos pažeidžiamų tinklapio naudojimosi sąlygų, bei Lietuvos Respublikos teisės aktų. Pasiliekama teisė vienašališkai šalinti vartotojų komentarus, be išankstinio įspėjimo. 

Bet kokia informacija, kurią talpina vartotojai yra jų atsakomybė. Naudodamiesi tinklapiu sutinkate, kad turinys, kurį skaitote ar parsisiunčiate yra jūsų pačių pasirinktas, perskaitytas, suprastas ir sprendimai priimti pasvėrus visas galimas rizikas. Ugnius Kiguolis neatsako už jokią piniginę, ar kitokią žalą patirtą dėl puslapio ar jo rėmėjų, trečiųjų šalių turinio netinkamo naudojimo.

Puslapyje galite rasti nuorodų, galite būti nukreipti į kitus puslapius. Ugnius Kiguolis neatsako už kituose puslapiuose publikuojamą turinį, jo tikslumą, ar saugumą.

Svetainėje nepublikuojami mokami rėmėjų straipsniai. Visą informaciją, pateikiamą svetainėje, kuria Kiguolis.com komandos nariai ir pats Ugnius asmeniškai. Daugiau apie Ugnių Kiguolį, naudojimosi sąlygasprivatumo politiką, ryšių atskleidimus galite rasti žemiau esančiose skiltyse. Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis elektroniniu paštu, arba telefonu, nurodytu “Kontaktai” skiltyje.

Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV