Straipsnių publikavimas

Atnaujinta

Parašyk nuomonę apie Kiguolį

Kiguolis open. Gandai sklando, kad Kiguolis turbūt piktas ir gal net mandras. O mes, jo komanda, sakome, kad griežtas, bet teisingas. Ir kartais jis mėgsta klausytis, todėl šis puslapis skirtas Jums, mielieji. Čia galite pasipasakoti, pasipykti ar pasiginčyti. Laido riteriais nebūkite, gerbkime save ir kitus, bet jei kažkas dūšią spaudžia – welcome, dėkite čia. Nieko įžeidžiančio, nieko klaidinančio, bet jei tinkat prie konteksto, galim padraugauti. Rašydami nepamirškit, mes čia biškį faini, bet apie rimtus reikalus kalbam. Kartais biškį prieš sistemą, bet visada už pasirinkimą ir laisvę, taigi ir draugus renkamės, todėl Jūsų parašymus dabar ir bet kada galime:

  • Atmesti
  • Priimti
  • Taisyti

Svarbiausia taisyklė: mintys tik savo, tekstas originalus, jokių plagijatų.

Kiguolio papildymai:

  • Draugas ar priešas, pradėk nuo pagarbos kitam. Jei mama to neišmokė vaikystėje, paaiškinam: nepažįstami žmonės tarpusavyje bendrauja kultūringai, kreipdamiesi vieni į kitus kreipiniu JŪS.
  • Piktybiniai troliai, neoliberalai, heterofobai, vaxeriai, antifa gerbėjai, karnistai, fanatai, užprogramuoti robotukai ir botai nelaukiami. 
  • Jei neskaitatote informacijos, bet aršiai puolat ginčytis be elementarių pagrindinių žinių, tikėdamiesi ir visaip bandydami diskredituoti, žeminti įvairius autorius, vietoj pačios info skaitymo – sorry, irgi nesutarsim.

Jei vis dar skaitote, gal ir turėsim kažką bendro. Priimsime tekstus, nuotraukas bei video, kurie nepažeis niekieno teisių, papildys mūsų turinį nauja bei aktualia informacija, beigi bus įdomūs mums ir mūsų skaitytojams. Jei pasiskolinote kokią mintį, nepamirškime nuopelnus priskirti jos autoriui – paminėkime šaltinį. Savo autoriteto irgi nepamirškime – užsiregistruokite, įkelkite nuotrauką, būkite tikras, žodis ne žvirblis – už save atsakom. Norėdami „follow“ linko – derėkitės, kitais atvejais siūlome „nofollow“. Jūsų atsiųstą gėrį prižadame peržiūrėti per dvi savaites. Jei per tiek laiko neatsakėme, arba labai busy gelbėdami pasaulį, arba mums netiko. 

Už Jūsų gerą ir mūsų geras – karmos taškai garantuoti. 

Savo kontento pasiūlymus siųsti ugnius[@]kiguolis.com

Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV