Aurelijus Veryga dėvi veiksmingumo prieš virusą neturinčią kaukę

parašė Ugnius Kiguolis - -

Šis žmogus (Sveikatos Apsaugos ministras Aurelijus Veryga), tokiu va efektyviu būdu besisaugantis nuo mirtino viruso (nuotrauka straipsnyje žemiau), vadina mane išsilavinimo neturinčiu pseudo mokslą skeidžiančiu piliečiu. Šiaip pati nuotrauka pasako daugiau, nei visas šis tekstas.

Tas pseudo mokslas, kurį skeidžiu:
1. kaukės tikslingesnės rizikos grupei priklausantiems žmonėms.
2. nuo virusų ir kitų infekcinių ligų saugo ne kaukė, o jūsų imunitetas.

Šis žmogus taip pat pareiškė, kad jei kiguolis bus gyvai laidoje, tai jis neatvyks.

Kad ir kokius keistus nusistatymus prieš mane turėtų šis žmogus, kad ir kaip besistengtų blokuoti savo socialinėje paskyroje kitokią nuomonę turinčius, kurie remia tą nuomonę konkrečiomis mokslinėmis studijomis, kad ir kaip bandytų menkinti pašnekovus, vistiek pasikartosiu: Jis priėmė ir daug gerų sprendimų sveikatos apsaugos srityje.

Verygos kaukėAurelijaus Verygos kaukės veiksmingumas moksliškai nepagrįstas

Sunkiai dirbantis ministras turbūt apsuptas dar sunkiau dirbančių patarėjų ir nuomonės formuotojų, kurie suskirsto žmones pagal išankstines nuostatas ir realios informacijos negirdi, arba ją girdėti jiems nepatogu, neapsimoka.

Elgesį galima būtų suprasti, jei iš tiesų būtų paniškai bijoma mirtį nešančio viruso, bet, kai matai šnekančiojo apsaugos priemones, nejučia kyla klausimas. Jūs čia rimtai? :))

Visokeriopos sėkmės jiems darbe.

Mindaugui Sėjunui tariu ačiū, jūsų laidos kaip visada ypatingai objektyvios.

Bėda tik ta, kad gali reikėti už juos balsuoti tam, kad kiti teletabiai nepadarytų dar blogiau ir Lietuvoje neatsirastų prievarta ne tik kaukėms.

Šią kaukę galite įsigyti pas Kinijos pardavėjus DHgate[1], arba kelis kartus brangiau, pas perpardavinėtojus Lietuvoje.

Šališką laidą „Karštai su tv3.lt“ galite žiūrėti pirmadieniais 19:30 per TV3. Minimą laidą rodė 2020 rugsėjo 7 dieną.

Laidoje Iškilūs mūsų mokslininkai ir profesoriai Eduardas Vaitkus, Saulius Čaplinskas, Rūta Ustinavičienė nesutaria dėl viruso pavojaus.

Išsiskiria nuomonės apie virusą ir tų, kurie jau patys juo prasirgo. Ugnius Kiguolis, Justina Ragauskaitė ir Jonas Sakalauskas dalinsis patirtimi apie persirgtą koronavirusą. Jie atvirai kalbės apie patirtus požymius, potyrius ir poveikį sveikatai.[2]

Laidos įrašą žiūrėti Tv3 play[3]

Apie autorių
Šaltiniai
Aurelijus Veryga dėvi veiksmingumo prieš virusą neturinčią kaukę ekrano nuotrauka
Ugnius Kiguolis laidoje karštai su tv3.lt


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV