Apsauga nuo Vampyrų ir Zombių kaip niekada reikalinga 2020 metais

parašė Ugnius Kiguolis - -

Atėjo 2020 metai. Pasakose ir filmuose matyti tokie mitiniai personažai kaip vampyrai ir zombiai plika akimi pradedami pastebėti realybėje. Taip filmuose matome daug specialių efektų, pagražinimų, pabaisinimų, realybėje šie personažai kiek kitokie. 

Realybėje vampyraujantis žmogus toks, kuris minta svetimo žmogaus energija incijuodamas įvairius konfliktus. Tokių žmonių būna kelių rūšių, bet labai grubiai jie skirstomi į dvi:

  1. tuos, kurie energijos gali gauti įvairias būdais, tai yra miego metu, meditacijų metų, semtis iš kitų žmonių;
  2. tuos, kurie energiją gali gauti tik iš kitų žmonių. Šie kitaip išgyventi negali. 

Tokių vampyraujančių pilna jau ne tik Delfi komentaruose, jie jau net nebesislapsto ir ateina tiesiai į asmeninius profilius socialiniuose tinklluose sukelti konfliktą ar iššaukti kokią kitą negatyvią emociją.

Šiuolaikiniai Zombiai, tai propagandos užliūliuoti individai, kurie pasirinkę vieną kryptingą „tiesos“ kanalą, nemoka kritiškai mastyti, nuomonę susiformuoja iš antraščių. O tokių kaip nekeista dauguma. Dar visai neseniai dėl vieno žmogaus propagandos pasaulyje kilo II pasaulinis karas, buvo naikinamos ištisos tautos. Dar visai neseniai per TV skelbti siužetai, kaip ukrainiečiai valgo savo vaikus, buvo priimti už tiesą ir tai buvo pretekstas atimti dalį Ukrainos teritorijos.

Dabar ir Lietuvoje tereikia, panašaus naratyvo, diktatoriaus leidimo susidoroti su kitaip manančiais ir didelė tautos dalis patys, besivadovaudami „gerais“ norais, eis žudyti grėsmę keliančius kaukių nenešiojančius, nesiskiepijančius, sveikai besimaitinančius. 

Tad jei jau filmų personažai tampa realūs, gal ir ginklai prieš juos pradės veikti. 😀

Rekomenduojamas rinkinukas apsisaugojimui.

Apsauga nuo vampyrų ir zombiųApsauga nuo vampyrų ir zombių

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV