„Mortal Kombat“: Ugnius Kiguolis vs Skirmantas Malinauskas

parašė Ugnius Kiguolis - -

Mortal KombatDvikova: kairiajame ringo kampe – Ugnius Kiguolis, dešiniajame – Skirmantas Malinauskas.

Kažkam atrodė, kad į vienus vartus gavo Kiguolis, kažkam – į vienus vartus gavo Malinauskas.
Kažkas klausė turinį, o ne ieškojo laimėtojų.
Kiekvienas rado sau tai, ko pageidauja.

Pagal laidos aprašą daliai žmonių pasirodė, jog čia laimėtojas turi būti tas, kas garsiau ar daugiau šnekės. Bet turinio ieškantys ir jį klausantys išgirdo dvi skirtingas nuomones, kurias kiekvienas pašnekovas atstovėjo savaip.

Laidos aprašas: „Mortal Kombat“ – tai visiems gerai žinomas kompiuterinis žaidimas, kuris čia yra perkeliamas į realią erdvę. Tik čia santykius aiškinamasi ne fiziniais, o žodiniais smūgiais. Pirmoji dvikova: kairiajame ringo kampe – Ugnius Kiguolis, dešiniajame – Skirmantas Malinauskas. Idėjos autorius bei prodiuseris: Mantas Bertulis.

Vienas iš daugelio atsiliepimų apie laidą:

Arvydas Daunys

Matėt kaip raitosi ungurys ant keptuvės nerasdamas išėjimo į gilesnius vandenis?
Jei ne – tai siūlau pažiūrėti kaip tą daro Skirmantas Malinauskas diskusijoje su Ugnius Kiguolis apie tai ar reikia faktų tikrinimo, kas jį turi atlikti, kas kokios turi būti kompetencijos ir kiek visame tame yra melo (apytiksliai taip).
S. Malinauskas šioje vietoje atstovauja cenzūros pusę – 15min ir delfi. Žiūrint į jį bet koks psichologas net negirdėdamas ką jis kalba pasakytų, jog žmogus meluoja meluoja ir nesustoja meluoti.
Priminsiu tiems, kas nežino – S. Malinauskas buvęs 15min žurnalistas ir buvęs S. Skvernelio patarėjas, pasitraukęs iš šių pareigų, pasak jo paties, dėl konflikto su A. Veryga.
Grįžtant prie laidos, jei kas žiūrės (rekomenduoju) – matosi tai, kad S. Malinauskas, pats nuolat reikalaudamas U. Kiguolio nepertraukinėti jo – ištisai elgėsi priešingai, bet kuria proga stengdamasis tiesiog perrėkti pašnekovą.
Mano įspūdis – jis pralaimėjo visu 100 procentų.
Sveikinimai Ugnius Kiguolis už milžinišką savitvardą, kuri padėjo atlaikyti šio veikėjo trolinimą (argumentacijos ten nemačiau).
Tokį žodžių be turinio srautą gali atlaikyti tik treniruoti ir pasikaustę žmonės

Laidą galite žiūrėti čia ir susidaryti savo asmeninę nuomonę.

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV