Naudojimosi sąlygos

Atnaujinta

Sveiki atvykę į kiguolis.com svetainę. Lankantis šioje svetainėje, turėtumėte atidžiai perskaityti toliau pateikiamą informaciją. Naudodamiesi svetaine jūs automatiškai sutinkate su šiomis sąlygomis. Jei nesutinkate, maloniai prašome paliktį šį puslapį.

Terminai „kiguolis.com“, „teikiamos paslaugos“, „vieta“, „mes“, „mus“ nurodo svetainės savininkus, turinio kūrėjus, partnerius, o terminas „jūs“ nurodo svetainės vartotoją / skaitytoją.

  1. Kiguolis.com yra viešai prieinama svetainė, kurioje talpinama asmeninė nuomonė, kitų asmenų nuomonės susijusios su įvairiausiomis temomis kaip saugumas, sveikata, žiniasklaida, asmeniniai įvykiai, komentarai, politika, kritika. Tai yra informacinio pobūdžio svetainė, kuri svetainės lankytojams suteikia informaciją nemokamai.
  2. Svetainė gali būti susijusi su bet kuriuo joje aprašomu produktu ar prekiniu ženklu. Visi produktai, prekiniai ženklai, ar rekomenduojamos paslaugos yra teisėtos ir išbandytos prieš įtraukiant jas į svetainę ir rekomenduojant lankytojams. Vis dėlto, sutikus įsigyti reklamuojamus produktus ar pasinaudoti svetainėje siūlomomis paslaugomis, visa rizika, susijusi su ja, pereina vartotojui. Svetainė neatsako už trečiųjų šalių produktų, bei paslaugų kokybę, bei tinkamumą. 
  3. Kiguolis.com ir susijusios šalys neprivalo peržiūrėti ar stebėti trečiųjų šalių svetainių, kurios yra susijusios su mūsų teikiamomis paslaugomis. Spausdami nuorodas, pateikiamas šioje svetainėje, vartotojai supranta, kad portalas neatsako už kitų puslapių tikslumą, saugumą ar jų turinį.
  4. Autorių teisių saugomas turinys yra draudžiamas ir negali būti skelbiamas jokia forma, įskaitant komentarus, pakeitimus ar straipsnius. Toks turinys yra iškart pašalinamas iš puslapio. Partneriai pasilieka teisę savo nuožiūra keisti, koreguoti ar ištrinti bet kokį turinį: komentarus, klausimus ar straipsnius. Kiguolis.com ir turinio kūrėjai pasilieka teisę savo nuožiūra uždrausti priėjimą prie viešam naudojimui skirtos puslapio sistemos. Neautorizuotas ar įstatymus pažeidžiantis puslapio turinio naudojimas gali būti teisinio konflikto pagrindas.
  5. Naudojimasis puslapiu ir teikiamomis paslaugomis yra paties lankytojo rizika. NEI Kiguolis.com, NEI SVETAINĖS PARTNERIAI NĖRA ATSAKINGI UŽ JOKIĄ ŽALĄ AR KOKIŲ NORS TIESIOGINIŲ AR NETIESIOGINIŲ, ATSITIKTINIŲ, PASEKMINIŲ, SPECIALIŲJŲ, BAUDŽIAMŲJŲ ARBA PANAŠIŲ NUOSTOLIŲ PATYRIMĄ DĖL JŪSŲ NAUDOJIMOSI, AR NEMOKĖJIMO NAUDOTIS, PASLAUGOMIS IR PUSLAPYJE TALPINAMA INFORMACIJA. JŪS SUTINKATE, KAD NAUDODAMIESI PUSLAPIU, PASLAUGOMIS AR REKOMENDACIJOMIS, PATEIKTOMIS ŠIAME PUSLAPYJE, JŪS ATSISAKOTE BET KOKIŲ PRETENZIJŲ SAVININKAMS, PARTNERIAMS, RĖMĖJAMS, AGENTAMS, ATSTOVAMS AR LICENZIJAS IŠDAVUSIEMS ŽMONĖMS.
  6. Kaip Kiguolis.com lankytojas, jūs galite pasirinkti ar norite gauti reguliarius el. pašto laiškus apie puslapio atnaujinimus ir kitą informaciją. Jūs galite būti informuotas apie naujas paslaugas, patobulinimus ir kitus įvykius. Mes nespaminame tačiau, nepavykus nusiųsti laiško, mes bandysime jį pristatyti kitai būdais. Jeigu tai nepavyks – el. pašto siuntimas tuo adresu bus sustabdytas.
  7. Šios naudojimosi sąlygos ir visi galimi ginčai, kylantys iš šio puslapio ar jo teikiamų paslaugų naudojimo, bus reglamentuoti, aiškinami ir įgyvendinami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Šio puslapio naudojimas reiškia jūsų sutikimą su šiomis svetainės naudojimosi sąlygomis, tačiau jis nėra apribotas tik šiame dokumente parašytais įsipareigojimais.
  8. Naudojimosi sąlygų pažeidimas gali lemti informacijos ištrynimą, jūsų paskyros blokavimą ar puslapio pasiekiamumo panaikinimą. Visi ginčai, kylantys dėl Kiguolis.com naudojimo, bus reglamentuojami Lietuvos Respublikos įstatymų.

Svetainėje nepublikuojami mokami rėmėjų straipsniai. Visą informaciją, pateikiamą svetainėje, kuria Kiguolis.com komandos nariai ir pats Ugnius asmeniškai. Daugiau apie Ugnių Kiguolį, privatumo politiką, atsakomybės apribojimus, ryšių atskleidimus galite rasti žemiau esančiose skiltyse. Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis elektroniniu paštu, arba telefonu, nurodytu “Kontaktai” skiltyje.

Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV