Privatumo politika

Atnaujinta

Kiguolis.com yra asmeninis tinklapis, kuris nerenka, nesaugo ir netvarko jokių vartotojų asmeninių duomenų. Mes esame sutelkę dėmesį į jūsų privatumo gerbimą ir saugojimą. 

Ši Privatumo Politikos skiltis yra tam, kad paaiškintume kaip, kada, ir kam renkame informaciją apie lankytojus. Taip pat atskleidžiame kokiems tikslams ir kaip informacija yra naudojama, bei kokius pasirinkimus turite kaip svetainės lankytojai. Tai standartinė procedūra tinklapio lankytojams ir naudotojams informuoti.

Mes pasiliekame teisę keisti punktus ir taisykles, kurios atsiranda šioje skiltyje. Lankydamiesi šiame portale jūs sutinkate su visais punktais ir taisyklėmis automatiškai. 

Visi kiti klausimai, susiję su šia Privatumo Politika ir kitomis naudojimosi taisyklėmis gali būti pateikti Kontaktai skiltyje. 

Bendros Taisyklės

Kas mes esame? – Ugnius.kiguolis.com nėra naujienų puslapis. Tai tinklaraštis, asmeninių nuomonių ir komentarų talpinimo platforma. Tai vieta, kur talpinama asmeninė Ugniaus Kiguolio ir kitų asmenų nuomonė įvairiomis temomis.

Kaip mes renkame informaciją apie jus? – vienintelis būdas kaip mes gauname jūsų asmeninę informaciją – Jums susisiekus su mumis ir patiems pateikus informaciją tinklapyje. 

Kokia informacija yra pasiekiama? – jei jūs pateikiate užklausas, asmeninę informaciją, nurodyta informacija yra kaupiama. Taip pat kaupiama informacija straipsnių komentarų skiltyje.

Naudojimasis informacija ir jos valdymas – Jūs turite teisę žinoti kaip yra naudojama bet kokia jūsų asmeninė informacija. Ši teisė yra reglamentuota Lietuvos Respublikos teisės aktuose ir jūs galite reikalauti, kad asmeniniai duomenys, kuriuos mes turime būtų sunaikinti ar patikslinti. Tam reikia su mumis susisiekti.

Slapukų naudojimo politika – Mūsų puslapyje yra naudojami slapukai ir naršydami mūsų svetainėse jūs sutinkate su jų naudojimu. Taip pat sutinkate su tinklapio naudojimosi sąlygomis, esate perskaitę ir sutinkate su tinklapio atsakomybės apribojimu, bei esate susipažinęs su ryšių atskleidimu. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis ir/arba slapukų naudojimu, turėtumėte išjungti slapukus, bei nesinaudoti mūsų paslaugomis ir svetaine.

Saugumas – Mes stengiamės užtikrinti jūsų asmeninių duomenų saugumą. Ši Privatumo Politika ir nurodo kaip mes kaip įmonė ir turinio kūrėjai atsakome už vartotojų duomenų panaudojimą, bei saugumą. 

Informacijos nutekinimas – Stengiamės užtikrinti saugų naudojimąsi informacija, išvengiant bet kokio duomenų nutekinimo. Jei nutiktų bet kas, ko pasekoje nutekėtų detalės apie vartotojus, mes įsipareigojame nedelsiant reaguoti ir informuoti jus apie tokią situaciją.

Nusiskundimai – Jei turite klausimų ar komentarų, norite pateikti atsiliepimą apie mūsų teikiamas paslaugas, informaciją ar tai kaip mes naudojame jūsų asmeninius duomenis, galite kreiptis tiesiogiai. Atsižvelgsime į visus klausimus ir nusiskundimus.

Kokia informacija yra kaupiama ir kaip ji naudojama

Asmeninė informacija

Nekaupiame asmeninių duomenų, kurie susiję su sveikata, kilme, politinėmis ar religinėmis pažiūromis, seksualine orientacija. Patariame neteikti tokios informacijos nei šiame, nei kituose puslapiuose.

Informacija susijusi su nepilnamečiais

Mūsų tinklapiu ir paslaugomis nepilnamečiai neturėtų naudotis. Jaunesni nei trylikos metų asmenys turėtų būti prižiūrimi suaugusiojo. Jei jūsų artimas asmuo jaunesnis nei trylikos naudojasi mūsų tinklapiu, susisiekite su mumis.

Informacijos dalijimasis ir trečiųjų šalių įsitraukimas

Neprekiaujame ir niekaip kitaip neteikiame jūsų informacijos trečiosioms šalims. Asmeniniai duomenys nenaudojami nei rinkodaros, nei reklamos tikslais.

Paslaugų tiekėjams, kurie tiekia jums paslaugas atskleidžiame informaciją, kuri yra reikalinga tinkamam paslaugos suteikimui užtikrinti. Rėmėjai, paslaugų ar produktų tiekėjai gali naudoti slapukus. Mes nesame už tai atsakingi ir norėdami išvengti informacijos kaupimo, galite atsisakyti jų slapukų arba nesinaudoti paslaugomis.

Jūsų informacijos valdymas

Kiekvienas vartotojas gali remtis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymais ir reglamentais, kurie yra susiję su kaupiama ir pasiekiama asmenine informacija. Jei randate pažeistas jūsų teises, netinkamai naudojamą asmeninę jūsų informaciją, susisiekite su mumis.

Duomenų kopijos gavimas 

Visi vartotojai turi teise gauti duomenų, kuriuos mes saugome apie juos, kopiją. Po bet kokio pareikalavimo mes pateiksime jums CSV failą su visa asmenine informacija, kuri mums pasiekiama. 

Duomenų keitimas ir naujinimas

Duomenų tikslumas mums yra svarbus, tad pasikeitus informacijai galite su mumis susisiekti ir atnaujinti savo duomenis.

Informacijos pašalinimas

Asmeniniai vartotojų duomenys gali būti pašalinti iš mūsų duomenų bazės. Jūs turite teisę to reikalauti. 

Automatizuotas sprendimų priėmimas

Mes nenaudojame jokios programinės įrangos informacijos profiliavimo sumetimais ir automatiškai nekaupiame duomenų.

Slapukų (cookies) naudojimas

Įvairios interneto svetainės, kaip ir Kiguolis.com, naudoja slapukus, kurie yra naudojami statistikos tikslais. Svetainės lankomumas, įrašų populiarumas ir kitos detalės yra vertinamos naudojantis slapukais. Tai duomenų rinkmenos, kurios saugomos jūsų įrenginyje kai lankotės internetiniame tinklapyje.

Slapukai yra naudojami ir šiame puslapyje. Jie yra pasitelkiami konkrečiais tikslais:

Google Analytics:

Google Analytics naudoja slapukus, kurie padeda įvertinti vartotojų apsilankymus svetainėje ir tobulinti kuriamą turinį. Taip galime užtikrinti, kad puslapyje pateikiama informacija ir visos funkcijos yra optimizuotos, atsižvelgiant į jūsų kaip naudotojo norus.

Jei nesutinkate, galite išjungti slapukus konkrečiam tinklapiui arba nesinaudoti teikiamomis paslaugomis. Nustatymai yra jūsų naudojamoje naršyklėje.

Saugumas

Vertiname saugumą ir norime išvengti bet kokių nepatogumų, susijusių su asmeninių duomenų naudojimu ar nutekinimu. Tam pasitelkiame:

  • failų mažinimo politiką;
  • slaptažodžių saugumo politiką;
  • saugumo žingsnius, užtikrinančius saugumą naudojantis įrenginiais, paskyromis, tinklapio priežiūra;
  • komandinius mokymus, susijusius su duomenų saugumu.

Informacijos nutekinimas

Stengiamės atsižvelgti į duomenų apsaugą, kai naudojame jūsų asmeninę informaciją. Stengiamės išvengti duomenų nutekinimo ir jei taip nutiktų esame pasiruošę reaguoti kuo greičiau ir laiku informuoti vartotojus apie kilusią riziką.

Nusiskundimai

Jei turite nusiskundimų ar klausimų apie tai, kad naudojame jūsų asmeninius duomenis, galite susisiekti su mūsų komanda tiesiogiai elektroniniu paštu info[@]esolutions.lt. Esame pasiruošę atsakyti į klausimus ir reaguoti į jūsų komentarus.

Svetainėje nepublikuojami mokami rėmėjų straipsniai. Visą informaciją, pateikiamą svetainėje, kuria Kiguolis.com komandos nariai ir pats Ugnius asmeniškai. Daugiau apie Ugnių Kiguolį, naudojimosi sąlygasatsakomybės apribojimus, ryšių atskleidimą galite rasti žemiau esančiose skiltyse. Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis elektroniniu paštu, arba telefonu, nurodytu “Kontaktai” skiltyje.

Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV