Tyrimas: besimptomiai ar sirgusieji lengva Covid-19 forma įgauna ilgalaikį imunitetą

parašė Ugnius Kiguolis - -

Imunitetasbesimptomiai ar sirgusieji lengva Covid-19 forma įgauna ilgalaikį imunitetą

Kartais žiniasklaida ima ir pasiveja žiniomis kenkėjus antivakserius.
Rekomenduotina dabar pasivyti ir Sveikatos Apsaugos Ministerijai, ULAC, bei ekstremalių situacijų vadovui.

Taigi apie ką čia aš.

Tie suknisti antivakseriai net ir Lietuvoje jau gera penkmetį, jei ne dešimtmetį, pasakoja visokias konspiracijos teorijas, kad ne antikūnai rodo imuniteto stiprumą. Dar jie isikirtę kažkokią konspiraciją, kad imunitetas ne iš švento skiepo atsiranda.

Štai Yahoo naujienų servisą kiba užkariavo šie parazitai
ten rašoma:

Dabar turime geriausius įrodymus, kad persirgę siaubinga ir žiniasklaidoje eskaluojama liga visi išsiugdo ilgalaikį imunitetą ir tai nėra vien tik antikūnai.

Kai kurie ankstyvi tyrimai rodė, kad koronaviruso antikūnai išnyksta palyginti greitai, tačiau tai nereiškia, kad išnyksta imunitetas.

Naujas tyrimas rodo, kad užkrėsti dalyviai – net ir tie, kurie buvo besimptomiai ar sirgo lengva forma, bei tie, kurie neturėjo aptinkamų antikūnų – įgavo specifines T ląsteles.

T ląstelės identifikuoja ir naikina užkrėstas ląsteles, o B ląstelės sukuria naujus antikūnus. Šios ląstelės gali užpulti virusą, jei jis kada nors grįš.

Taigi nauja išvada yra tvirtas įrodymas, kad visi pacientai gali įgauti ilgalaikį imunitetą.

Aš nežinau kur farmacinė medicina buvo paskutinius kelis dešimtmečius ir kodėl žiniasklaida dabar antrina parazitams antivakseriams. Gal jūs žinote kas nutiko?

Cell moksliniame leidinyje publikuotą studiją skaityti čia

Gal jau baigiam tą cirką su kaukėmis? Įdomu ką mano Saulius Čaplinskas, seniai girdėtas Ciniškas Chirurgas, algą už melą gaunantis Vaidas Neverauskas?

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV