Galimybių paso galimybės dabar ir ateityje

parašė Ugnius Kiguolis - -

pasas

Straipsnį pradėsiu I. Šimonytės citata:

Galimybių paso galiojimo laikas nėra siejamas su karantino pabaiga

Edukacinis straipsnis:

Neaudituojant kodo, kuri paskubomis per mėnesiuką daro išriktieji, galima pasilikti galimybę ne tik, kad i “tikrintojo” pusę pridėti kriterijus, prijungti įvairias duomenų bazes, bet ir į žmogaus QR generavimo pusę.

Ar Lapjaunimas suvokia, kad:

 1. Raudono arba žalio kriterijaus rodymui po QR kodo skano galima pridėti ne tik atrušiuotus kriterijus iš e-sveikatos.
  • Galima susitarti su bankais ir stebėti pirkimus. Nusipirkai Olaus, kur nors neįleidžiame.
  • Galima stebėti erdvę su Virtualiais patruliais, žymėti vartotojus spalvomis geltona, žalia, raudona, ir prijungti prie QR, kur kurių nors kur nors neįleisti.
  • Kadangi segregacija normalizuojama, tai galima prijungti prie partinių sąrašų ir saviems duoti privilegijas, pavyzdžiui nemokamai įleisti pas Mantas Bertulis į renginį atsidėkojant už lojalumą.
  • Galima iš FB gauti duomenis, apie vartotojus, seki kokį „Šeimų maršą, o ne Tapiną“ vadinasi esi pavojingas sistemai ir QR kodo negauni.
  • Galima susieti su kreditingumu. Turi skolų, vėluoji atiduoti, vadinasi QR dega raudonai. ką manote Vylius Blauzdavičius?
  • Galima priversti QR kodą skanuoti sėdant i citybee, traukinį, autobusą, lektuvą, keltą, taxi.
  • Galima teistų, ar dar nenuteistų kur nors neįleisti.
 2. Galima įpratinti žmones skanuoti QR ne kas savaitę, o kasdien. Atsikeli ir prisilogini į sistemą gaudamas nauja QR leidimą gyventi.
 3. Prie tokio QR kodo galima prijungti ir parduotuves, ir visokias valstybinių kontorų duris, pravažiavimus, benzino kolonėles, o idiegus kokią nors vieningą valstybinę atsiskaitymo internetu sistemą, leisti atsiskaityti, arba ne. (Juk Kinija sektinas pavyzdys Lietuvai)

Bet juk apie visa tai konspiratoriai šneka jau gerą penkmetį ir pas mus tikrai tikrai to nebus. Neįmanoma demokratinėje visuomenėje. Ane?

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV