Suklastoti darbai Lentvario dvare padeda laimėti konkursus

parašė Ugnius Kiguolis - -

Lentvario DvarasLentvario Dvaras. Welovelithuania.com Simonas Rudaminas

Skambina man vieną dieną žurnalistai ir klausia: kokia įmonė laimėjusi aplinkos aplink Lentvario dvarą tvarkymo konkursą. Klausia ar gerai įvykdyti darbai, ar patenkinti rangovu. Viskas gal būtų ir normalu, tik jokio Lentvario dvaro aplinkos tvarkymo konkurso nebuvo.

O čia pasirodo: Pernai vasarą Pagėgių politiko Kęsto Komskio vadovaujami darbininkai plušo tvarkydami įstabaus grožio Lentvario dvaro teritoriją. Tai K. Komskio įmonei „Kalibrus“, kylančiai ant kito, staiga bankrutavusio, verslo likučių, leido laimėti nemažos vertės Pagėgių savivaldybės konkursą. Tik viena bėda – Lentvario dvare K. Komskio darbininkų nebuvo nė kvapo. [1]

Taigi aplinką Lentvario dvare tvarkė man niekur negirdėta įmonė už 73.500 Eurų be PVM. 

Nebloga varkė suklastoti dokumentus, neva tvarkei to ko netvarkei, pateikti juos konkurse, ta konkursą laimėti, o paskui žiniasklaidai netyčia prisipažinti: oj susimaišėme, čia ne Lentvario dvare, net ne Lentvaryje darbai buvo atliekami, o Vilniuje, Karoliniškėse.

„Tą dokumentą ruošė žmogus, kuris nebedirba pas mus. Ir ten yra klaida padaryta – ne tas objektas parašytas. Suma atitinka, darbai žemės tvarkymo, bet objektas nurodytas visiškai ne tas. Kodėl tas objektas parašytas, aš galiu tik spėliot“, – komentavo A. Laktionkinas.

Karoliniškės ir Lentvario dvaras panašūs objektai, turbūt dėl to ir susimaišyti nesunku.

Apie autorių
Šaltiniai


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV