Drąsa. Ar vis dar atsirenkame, kas tai?

parašė Ugnius Kiguolis - -

Drąsos simboliu tapusi nuotraukaNuotrauka: Jeff Widener/AP

Dar visai neseniai, drąsu buvo nepaklusti gero piliečiams norinčiai valdžiai ir išeiti prieš ją kovoti į mišką. Šiandien šie drąsuoliai vadinami didvyriais.

Dar visai neseniai drąsu buvo slapta nešioti lietuviškas knygas, kurios buvo draudžiamos gero piliečiams norinčios valdžios. Jos buvo deginamos, naikinamos, drąsuoliai rizikavo savo gyvybėmis, ir tik dėka jų mes vis dar turime mūsų turtingą Lietuvių kalbą.

Dar visai neseniai drąsu buvo slapta mokytis kitų dalykų nei marksizmo-leninizmo ideologijos ar KPSS nuostatų, bei slapta klausytis Amerikos balso.

Dar visai neseniai drąsu buvo pasiskelbti nepriklausomybę, stovėti prieš tankus ir statyti valstybę iš naujo.

IR ŠTAI ATĖJO 2020

Dabar šiuolaikiniai „drąsuoliai“ po Antifa vėliava palaikomi įvairių partijų ir Lietuvoje vėl bando sugražinti mus į šviesius komunizmo laikus.

Dabar šiuolaikiniai „drąsuoliai“ griežtai kovoja su siaubingu virusu, nuo kurio be vaistų ir gydymo metodų planetoje 2020 metų rugpjučio 28 dienos duomenimis jau pasveiko 17,113,748, o iš likusių 6,705,026 identifikuotų sergančiųjų 6,643,615 (99%) vadinami sergančiais besimptome arba lengva forma. Šie drąsuoliai visame pasaulyje sustabdė ekonomikas, linkėdami gero, uždėjo be galo efektyvias kaukes ir drąsiai naikina socialinius santykius tarp žmonių.

Dabar šiuolaikiniai „drąsuoliai“ dažniausia su politologiniu ar žurnalistiniu išsilavinimu uoliai sužymi įvairius gydytojus, bei mokslininkus feikiniais, diskredituoja jų laipsnius nepriekaištingai vykdydami maitinančios rankos užsakymus.

Dabar šuolaikiniai „drąsuoliai“, dėl didesnio gėrio skatinami stukalinti savo kaimyną. Anksčiau tokie „drąsuoliai“ gero piliečiams norinčios valdčios buvo vadinami Budriais piliečiais.

Tai ar vis dar atsirenkame kas iš tikro yra drąsa?

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV