Kada ir kodėl gėda Kiguoliui

parašė Ugnius Kiguolis - -

Abstraktus paveiksliukas gėdaKiguoliui retai buna gėda, bet kai būna, akys slepiasi.

Kiguoliui pasidarė Gėda.

Prisipažinsiu, šis jausmas mane užklumpa retai. Šį kart gėda užklupo perskaičius vieną komentarą savo puslapyje. Jei jums šis komentaras sukelia panašų jausmą, viskas su jumis dar gerai. Nepykite ant tų, kam nesukelia. Atjauta, sąžinė, sąmoningumas, patriotiškumas yra nenuperkami dalykai.

Susikibti rankomis už svetimą valstybę, bet nesirūpinti savąja gali sau leisti ne kiekvienas. Dažniausia tik angažuoti propagandos žmonės.

Truputis konteksto:

Komentaras buvo rašytas tada, kai padėtimi valstybėje nepatenkinti visuomenininkai pradėjo organizuoti mitingą prie vyriausybės „Už laisvą pasirinkimą“. Mitingas buvo organizuojamas netrukus po to, kada žmonės rinkosi išreikšti solidarumą svetimai valstybei, kur pandemijos metu nesilaikė nei saugių atstumų, nei saugaus dalyvių kiekio iš kurių dalis apskritai buvo be kaukių.

Cituoju:

[Gerda] Kadangi registruoju žmones važiuojančius į šį mitingą, šiandien sulaukiu skambučio. Užsiregistruoja moteris su mama. Ji paklausia, ar turėsite vietos bagažinėje?, sakau taip, galvoju plakatus nori vežtis, ji toliau tęsia, sako mano mama su vaikštyne vaikšto, tai norėsime vežtis

Tai patikėkit, pasidarė taip gėda

už tuos, kurie sėdi Facebook ant sofkučių, na dar pasiguodžia, oi, kaip blogai, bet nieko nedaro. O čia senas žmogus, sunkiai vaikštantis, su vaikštyne ir tai supranta, kad svarbu pastovėt už save, vaikus, anūkus, už mus visus

Žmogau, kuris sakai, kad Lietuvoje betvarkė, bet nevažiuoji į šį renginį, tau turi būti gėda!!!Vaikštai, bėgioji ir vaikštynės nereikia, bet toliau sėdi ir galvoji, kad kiti už tave pastovės, kaip ši moteris su vaikštyne.

LIETUVIAI PAKELKIT SUBINES NUO SOFKUČIŲ IR PASTOVĖKIT UŽ SAVO ŠALĮ!!

Mitinge „Už laisvą pasirinkimą“ dalyvavo apie 2000 žmonių. Mitingo metu buvo surinkta 740 parašų. Mainstreaminė žiniasklaida pranešė, kad į mitinga buvo susirinkę apie 400 žmonių. Jiems buvo klijuojamos įvairios etiketės: plokšciažemiai, konservatorininkai, putino pakalikai, sąmokslo teorijų šalininkai.

Mitingas už laisvą pasirinkimąNe visi mitingo dalyvius sugebėjo apimti fotografo objektyvas

Mitingas už laisvą pasirinkimąMitingo "Už laisvą pasirinkimą" scena

Mitingas už laisvą pasirinkimąMitingo "Už laisvą pasirinkimą" metu plevėsavo daugybė Lietuvos ir Vyčio vėliavų.

Mitingas už laisvą pasirinkimąMitingo "Už laisvą pasirinkimą" dalyviai

 

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV