Pavojinga zona: išpirkos reikalavimas gavus priėjimą prie kompiuterio kameros

parašė Ugnius Kiguolis - -

masturbacijaVisuomenėje suprantamas kaip gėdingas veiksmas - masturbacija.

Prašau pagalbos! Atmeskite visus pykčius ir asmeniškumus, patarkite ką daryti..

Gavau laišką, kad kai lankiausi porno svetainėje, parsisiunčiau šnipinėjančią programą, kuri įjungė kamerą ir nufilmavo viską ką ten dariau. Taip pat sako, kad gavo priėjimą prie visų mano kontaktų, telefonų numerių ir draugų socialiniuose tinkluose. Jei nesumokėsiu 0.085 Bitcoino, tai visiems išsiuntinės .mp4 failą.

Tai va dėl ko Markas Zuckerbergas pastoviai užsiklijavęs kamerą!!

Ką daryti? Kur kreiptis? Bijau, kad pamatę video neatstos suaugusių filmų prodiuseriai su pasiūlymais.

Dar kažkaip padarė, kad pats sau emailą išsisiunčiau ir nežinau kaip rasti Hakerį.

išpirkos reikalavimasIšpirkos reikalaujantis elektroninis laiškas

O jei rimtai. Pasaulyje pranešama ne viena savižudybė dėl gautų tokio turinio laiškų. Netflix apie tai yra sukūrę atskirą epizodą seriale „Black Mirror“, kurį primigtinai rekomenduoju pažiūrėti kiekvienam. Todėl labai atsargiai vertinkite įvairių elektroninių laiškų turinį, net jei masturbacija ir yra kasdieninis užsiėmimas jūsų gyvenime.

Minimali apsauga nuo įsilaužimo į jūsų kompiuterį ir atskirus jo komponentus yra… teisingas kompiuteris. Antivirusinės programos naudojimas retai kada apsaugotų nuo tokio pobūdžio atakos.

Rekomenduoju atsisakyti Windows sistemos, išmokti naudotis Linux sistema, arba bent jau Mac OS sistema. Taip apsaugosite save apytiksliai nuo 98% visų galimų atakų.

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV