Valdas Kazlauskas - kandidatas už kurį balsuoti abejojantiems

parašė Ugnius Kiguolis - -

Valdas KazlauskasKandidatas Valdas Kazlauskas

Tiems, kam būsimuose rinkimuose visai nesimato už ką atiduoti savo balsą, rekomenduoju rinktis Valdą Kazlauską. Darnios LIetuvos Partija kandidatą pristato taip[1]:

Valdas Kazlauskas

jūsų kandidatas į Lietuvos Respublikos Seimą
– Lietuva išliks, jei išliks tradicinė šeima!
– Gerovė į kiekvienus namus!
– Pagalba ir pagarba visiems
– Heteroseksualūs vyrai ir moterys!

#politinereklama apmokėta iš DL sąskaitos. Priimu ir kitų politininių lavonų užsakymus. Rašyti galite tiesiai šiame puslapyje nurodytais kontaktais.

Valdo Kazlausko Rinkiminė Programa

1. Santuoka gali būti tik tarp heteroseksualių vyru bei moterų. Tik su tradicinės šeimos pagalba mes atkursime Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę.

2. Mažinsime emigraciją ir imigraciją. Kontroliuosime pabėgėlių kvotas ir derinsime kiekvienos rasės koncentraciją Lietuvos valstybėje.

3. Nemokami kalkuliatoriai į kiekvieną Lietuvos mokyklą bei specialioji katengensų programa į kiekvieną švietimo įstaigą!

4. Ori pensija kiekvienam sulaukusiam pensijos pensininkui! Padidinsime pensijos išmokų kiekį iki 4 kartų per mėnesį, mažinsime pensijų dali biudžete, bet padidinsime pensijų išmokų kiekį! Kiekvienam Lietuvos pensininkui – ori pensija, nedidelė, bet ori!

5. Kovodami su naktine narkomanų kultūra Vilniaus centre įvesime komendanto valandą nuo 22:00. Griežtesnė narkotikų kontrolė – narkotikų kontrolės centrai visoje Lietuvoje!

6. Visos socialinės garantijos ir socialinės išmokos į kiekvienus namus ir į kiekvieną ŠEIMĄ. Šeima yra valstybės pagrindas ir valstybės pamatas. Visoje Lietuvoje kontroliuosime šeimos koeficientą ir neleisime nelietuviskom vertybėms praslysti į Lietuvą!

Pagrindinis Politiko rėmėjas Olegas Šurajevas

Šaunuolis Oleg Šurajev. Nu bet pataikyk tu taip su partijos numeriu. Visas šis performancas parodo kaip nesunku save reklamuoti žiniasklaidoje. Dar juokingiau tai, kad „Delfi“ komercijos vadovas Jonas Gilys tokį Olego bairį įvertino, bet kartu paprašė ir susimokėti[2].

Tas rimtesnis būsiu aš. Rimtai – laukiam iš tavęs pavedimo. Paslaugą užsakei, sąskaitą gavai, suklastojai neegzistuojančios įmonės duomenis – čia jau rimta. Čia yra esminė raudona linija, kurią, tikėtina, peržengei.

Tiesa vėliau, gavęs kritikos, Facebook paskyroje Jonas Gilys savo žodžius atsiėmė ir pavedimo paprašė nebesiųsti. 

Olego performancas, kuriame matomas aukštas visuomenės ir žiniasklaidos sąmoningumo lygis.

Apie autorių
Šaltiniai


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV