Anomalijos JAV prezidento rinkimuose. Rinkimai skaidrūs ir teisėti?

parašė Ugnius Kiguolis - -

  Joe Biden'asJoe Biden'as

Įrašas rašytas Facebuko platformoje. Tad žodžiai renkami atsargiai

Smagu stebėti keistą rinkiminį žaidimą iš šono:

  1. Tą balsų skaičiavimo stabdymą pirmą kartą JAV istorijoje, nes esminėse valstijose laimi ne tas. Aišku gi tam buvo pagrindas, visi pavargę ir konspiratoriai išsigalvoja.
  2. Tą keistą Virginijos valstijoje šimto tukstančių balsų permetima nuo vieno kandidato ant kito pranešant, kad tai klierikų klaida. Paaiškinimas net nekelia abejoniu skaidrumu, gi aišku, kad taip gali būti.
  3. Tą keistą virš 112k balsų atsiradimą prie vieno kandidato apie 4 val nakties. Be abejo gi taip būna, gi tiesiog būtent tada suskaičiavo ir pridėjo būtent to kandidato balsus.
  4. Kad Nevada, sunkiai balsus skaičiuos iki ketvirtadienio. GI nieku nėra reikalo skubėti, atidžiai reikia stebėti ir suskaičiuoti kiekvieną balsą, nieko neįprasto.
  5. Mičigane sustabdžius balsų skaičiavimą, netikėtai prie vieno kandidato atsiradę beveik 140k balsų yra visiška norma, prie kitų kandidatų balsų neatsirado. Nu taip jau nubalsavo, pasirinko tauta, nieko čia konspiracinio, iššsigalvoja tie sąmokslininkai.
  6. Aišku, kad tai yra tik sutapimas, jog visos valstijos kuriose, sustabdžius balsų skaičiavimą įvyko visi šie naturalūs pokyčiai yra būtent mėlynos valstijos.
  7. Visiškai normalu, kad būtent tokia dieną, visa ši informacija trinama iš TW, nes nu tai konspiracijos kenkiančios žmoniu saugumui, galima trinti net ir esamo prezidento tweetus. Kaip kitaip apsaugosi demokratiją.
  8. Absoliučiai nieko keisto, kad ir šią informaciją galima pateikti tik tinkamai vienam kandidatui, norint būti neužblokuotam facebooke.

Todėl dar kartą sveikinu Joe Biden ir demokratus, kad jie taip kruopščiai bando apsaugoti mus visus nuo žalingos informacijos. Jie atrinks pačią teisingiausią. Nereikės vargti.

anomalijos Viskonsineanomalijos Viskonsine

  elections

elections

elections

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV