Archyvai: Pipedija. Taip ir nesupratome kuo užsiima Kiguolis

parašė Ugnius Kiguolis - -

Atsiradus Facebookui internetinė tautosaka linkusi pranykti. Labai būtų gaila, kad išnyktų tokie kūrybingi įrašai apie Kiguolį.[1] Nors Pipedija dėka uoliai dirbančių piliečių stays strong, duodu truputį reklamos ir dofollow nuorodą Pipedijai, tuo pačiu kopijuoju unikalų pasisakymą pas Kiguolį į archyvus. Čia jis nepranyks. Per pora dešimtmečių Pipedija taip ir nesugebėjo atsirinkti kokios grupės atlikėjai žuvo.

Ugnius Kiguolis su kapišonuUgnius Kiguolis su kapišonu, kuris ne kuriems sukelia mentalinius traukulius.

Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis, negeranorių dabar dažnai pavadinamas kaip Kugelis, nors visai jis nepanašus į skanųjį kugelį. Ugnius Kiguolis – žymus kovotojas už teisybę ir prieš alopatinę mediciną, kurią jis atkakliai visaip demaskuoja, vis skelbdamas kažkokius įrodymus, kad skiepai kenkia žmonijos išlikimui.

Šiais laikais Ugnius Kiguolis dėl to labiausiai ir pagarsėjo – todėl dažnas aiškina, kad jis yra antivakseris. Patsai gi Ugnius Kiguolis kažkada kur tai sakė, kad jisai ne antivakseris, o už skiepus, bet tiktai su sąlyga, kad šie būtų visiškai saugūs. Ir žinoma, pas kiekvienus skiepus suranda kažkokį nesaugumą, tai tada ir gaunasi, kad tipo už skiepus, bet išties tai čia gal ir atvirkščiai.

Dabar gi Ugnius Kiguolis surenka daug gerbėjų, tiktai tie gerbėjai kažkokie tokie, kur mokslinėmis įžvalgomis nekibirkščiuoja.

Ugniaus Kiguolio priešistorė ir senos žinios

Dar kartais anksčiau Kiguolis būdavo žinomas, kaip Ugnius Kyguolis, Ungius Knyguolis ir panašiai, o tarp senų konfų dalyvių būdavo žinomas kaip Jurgitas. Dabar gi jis – garsus antivakseris ir kovotojas už teisybę.

Kadaise seniai Ugnius Kiguolis populiarus buvo konfose, kartais ten buvo tapatinamas ir su Shkėma, bet labai klaidingai, nes tokio poetinio polėkio niekuomet neturėjo, o panašus buvo tiktai savo kalbų nesąmoningumu. Dar ten turėdavo kažkokį nerišlų ryšį su Galvos Daktaru ir Bone Daddy, nes abu šieji labai smarkiai iš Ugniaus lazdavodavosi.

Ugnius Kiguolis – labai protingas, dvasingas, doras, už teisybę einantis žmogus, labai vertas pagarbos ir mes jį labai gerbiame. Jei kas nors čia kažką ne taip parašė, tai tik iš durnumo, o ne dėl kokių kitų priežasčių, nes viskas, kas negero – tai netiesa ir gandai kažkokie. Visą blogė platina tie… kaip ten jie – alopatai ir jų pakalikai!

O šiaip – gandai kažkokie sklando, esą realiai Ugnius Kiguolis – šou biznio milijonierius, kartais kai kurių negerbėjų melagingai pavadinamas pispankiu, turi kelis didelius internetus ir dar kažkokią „Tipo grupę“, su kuria kažką dainuoja, bet neišpopuliarėja. O anksčiau buvo tokioj grupėj „Naujieji Lietuviai“ – su ja ir išpopuliarėjo, bet kai liūdnai atsitiko taip, kad žuvo pora jų narių, tai tos grupės ir neliko. Tai dabar anas skelbiasi, esą ta grupė buvo „Tipo grupė“, ale tuo tik jis pats gal „Tipo tiki“…

Gandai visokie ir senos paskalos

Turėjo bobą, irgi iš Prienų kilusią Jurgitą, kuri verčiasi demonstruodama ant podiumų savo ploską kūną už pinigus. Išsukęs Jurgitai sukurtą tinklalapi „jurgita.com“ iki nepadorių aukštumų Googlės paieškos sistemoje, Kiguolis nerealiai pasikėle ir interneto forumų dalyvių 2003 metais buvo perkrikštytas „Jurgitu“. Atsidėkodama už reklamą, Jurgita tapo Jurgito žmona, tuo tarpu „jurgita.com“ dabar naudojamas kažkokių pobaisių bobų fotkėms kaupti ir pardavinėti.

Tai toksai ir buvo biznis. Ale paskui tas biznis užsilenkė ir kažkaip jį išsinešė žmona, tai dabar kažkokia Firmus Medicus tik dirba, tai ta kuo užsiima – niekas mums paaiškinti negalėjo, o iš puslapio nesupratome, nes kokia tai homeopatija, biorezonansas, kova prieš skiepus ir panašiai.

O šiaip, Ugnius savas bičas, normaliai. Manome, kad jeigu jam ir nepadėjo elektrokonvulsinė terapija, tai gal padėjo kokios gydomosios žolelės ar tabletės, ar šiaip kokios priemonės, nežinom.

Apie autorių
Šaltiniai


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV