Archyvai: Ugnius Kiguolis – Bžesko draugas, o gal savininkas?

parašė Ugnius Kiguolis - -

Atsiradus Facebookui internetinė tautosaka linkusi pranykti. Labai būtų gaila, kad išnyktų tokie kūrybingi įrašai apie Kiguolį.[1] Tad duodamas truputį reklamos ir dofollow nuorodą traktoristo blogui, kopijuoju unikalų pasisakymą pas Kiguolį į archyvus. Čia jam pranykti neleisime.

Ugnius Kiguolis su žmonaUgnius Kiguolis su žmona Jurgita

Ugnius Kiguolis – Bžesko draugas. O gal šefas. O gal savininkas. O gal tas, kuris už blizgančių menininko darbų scenoje verda pilnus katilus nešvarių darbelių užkulisiuose. Bet visa tai tik prielaidos, o kieno kuri ranka ir ką plauna – sudėtingas klausimas. Aišku tik viena, kad sukasi vyrukai lietuviškame kaime kaip tikri gaidžiai ant savo mėšlyno.

Ilgą laiką Ugnius Kiguolis nebuvo plačiai žinomas. Suko įvairius versliukus, o ant žurnalų viršelių neleido nei savo žmonelės Jurgitos, nei pats lindo. Bet gal žmogui reklamos prireikė, o gal užpavydėjo Bžeskui scenos šviesų ir ėmė aktyviai spaudoje reikštis. Ne tik pats savo šukuosenas ar gimtadienius geltonosios spaudos puslapiuose demonstravo, bet ir savo prabangiuose namuose žurnalistus priėmė, darbo kambarį demonstravo ir visai kaip Bžeskas savo miegamuoju didžiavosi.

Keistas tas lietuviškas žvaigždės mąstymas apie tai, kuo galima didžiuotis – namais. Tiesa, dar ir mašinomis. Kaip jau kalbėta apie Bžeską, tas pats labai tinka ir Kiguoliui – tikras savo mėšlyno visagalis.

Ugnius Kiguolis gal būtų neužkliuvęs ir Traktoristams, bet labai jau prajuokino šio lietuviško auksinio jaunimo pavyzdys, kai internete pasirodė straipsniai (Amžina diskusija: kuriam ar plagijuojam?) apie tai, kad jo vadovaujamas tinklalapis jurgita.lt švelniai tariant nufyrino kito lietuviško internetinio mados žurnalo dizainą ir, berods, net temas. Va va… Moka žmogus pinigus kalti: pasiskolini pavyzdį, prilipdai savų navarotų ir paleidi į rinką. Vogti taip pigu, ar ne Ugniau?

Ech, sunkus ir užimtas to lietuviško auksinio jaunimo gyvenimas: verslai, šeimos, karjera. Ir viskas taip užsisuka, kad net nelieka laiko mokytis lietuvių kalbos. Jurgita.lt tinklalapio savininkas Ugnius Kiguolis pažymi, kad jis ne „savininkas”, „sąvininkas”. Sėdžiu ir galvoju, kokios čia tos pareigos? Bet koks skirtumas: nuo traktoristo iki Kiguolio kaip nuo Šiaurės iki Pietų ašigalio – vis tiek nepasiuksiu jo lygio, tai, tikiuosi, gyvenime man taip ir neprireiks žinoti, kas per daiktas yra „sąvininkas”.

Ir vos nepamiršau paminėti bene pagrindinės Kiguolio pramogos – dainavimo „Tipo grupėje” (vėliau „NL”). Oi, linksminosi jis su Bžesku scenoje prie besiraitančių pusnuogių striptizo šokėjų. Oi, dainavo. Ir lieka tik esminis klausimas: jo žmona Jurgita taip užsiėmusi tinklalapiu (jurgita.lt), kad neturi laiko pavydui? Ji tokia patikli, kad aklai tiki savo vyru? Ar jie moderni pora?

Apie autorių
Šaltiniai


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV