Breaking News: Kiek Andrius Tapinas nužudė žmonių?

parašė Ugnius Kiguolis - -

Ugnius Kiguolis apie TymusUgniaus Kiguolio atsakymas Andriui Tapinui

Šis 25 minučių video, kuris gimė tik todėl, kad esu sarkastiškai puolamas šio konservatorių šauklio. Nemandagu juoktis iš žmogaus, kai matai jo neegzistuojančias žinias, bei iš to sukamą vis naują ir naują video, naują sensaciją.

Šis video yra tiesioginis atsakymas Andrius Tapinas, bei nedidelė pamokėlė visiems šį video bežiūrintiems. Tapino Video, kuriame minimas Ugnius Kiguolis galite peržiūrėti čia.

Andriau, viešai kviečiu jus diskusijai šia tema, gal iki to laiko paruošite namų darbus ir kartu mes padarysime didžiulę paslaugą žmonėms, informuosime juos teisingai apie galimus atvejus įvairiuose gyvenimo pasirinkimuose. Tokios tiesioginės transliacijos metu, galėtume atsakyti į visus klausimus ir nereikėtų kurti video vienam apie kitą. Tik diskusijoje išaiškėja tiesa, jūs galbūt parodytumėte kur aš neteisus, o aš galbūt jums suteikčiau papildomų žinių.

Šiuo video dalinu karmos taškus visiems tiems, kurie atrado jame naujų žinių, pasidalink informuok apie šią isteriją, bei apsisaugojimo nuo jos būdus.

Andrius Tapinas viešos Live transliacijos su Ugniumi Kiguoliu pabūgo. 

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV