Kovidiotas, naujadaras lietuvių kalboje. Paaiškiname kas tai

parašė Ugnius Kiguolis - -

Paskutinių metu Kovidiotas žodis dažnai naudojamas ivairių influenserių, kuriuos kaip linksmos beždžionėlės atkartoja ir naujoji telefoninė, be Google nemokanti gyventi, robotukų karta. Tad tam, kad kiek mąstantys žmonės nepaslystų ir atsirinktų, kas yra tikrieji Covidiotai, pateikių trumpą apibrėžimo išaiškinimą.

 • Covidiotas, tai žmogus kuriam Virusas kelia siaubą. Išgyvenusių šį baisų mirtiną virusą 2020 lapkričio 22 dienos duomenimis yra vos: 40,495,685 vienetų. Iš likusių 16,654,036 sergančių, vos 99.385% „serga“ lengvai arba, neturi simptomų. Kitaip tariant vos 99.385% žmonių imunitetas susitvarko pats. Taip, tai siaubinga. Kovidiotams.

 • Kovidiotas, tai žmogus, kurį apsaugo skuduriukas ant kito Covidioto veido. Tai žmonės, kuriems Aerozolinius virusus stabdo savų pasisiūtos medžiaginės kaukės, arba chirurginės kaukės.
 • Covidiotas, tai žmogus kuris puikiai supranta, kad virusas niekaip nepaveiks sėdinčių baruose, gurkšnojančius alų, ar valgančių cepelinus. Tik neatsakingai stovintys, ar nesinaudojantys skuduriuku ateinantys valgyti gali buti užkrėsti.
 • Kovidiotas, tai žmogus kuris puikiai supranta, kad rūkant joks virusas neužpuls, tad skuduriuką atsargiai nusiima prieš įsidėdami į burną dezinfekuotą cigaretę.
 • Covidiotas, tai žmogus, kuris puikiai žino, kad skuduriukas ant veido duoda apčiuopiamą efektą nuo aerozolinio viruso. Tokie covidiotai dabar dalinasi atnaujintomis CDC rekomendacijomis, kuriose juodu ant balto rašoma: taip tokios kaukės suteikia šiek tiek apsaugos. Primenu, šiek tiek apsaugos suteikia kruopščiai kasdien dezinfekuojamas kryželis ant kaklo, kuri reikia pabučiuoti visada pamačius besišypsantį žmogų be skuduriuko.
 • Kovidiotas, tai žmogus neseniai išmokęs plautis rankas spiritu, bei suvokiantis, kad rankos nuo visokių virusų ir bakterijų turi buti plaujamos daug kartų per dieną.
 • Covidiotas, tai žmogus, kuris dezinfekavęs, rankas, užsideda dezinfekuotas vienkartines pirštines, nes protingas aerozolinis virusas pirštines aplenkia.
 • Kovidiotas, tai žmogus, kuris supranta, kad aerozolinis virusas gali užkrėsti ir per akis, tad nepamiršta užsidėti ir akinių.
 • Covidiotas puikiai supranta, kad sportuojant ir bėgiojant lauke galima užsikresti ir numirti, todėl pats sėdi namie su dviem skuduriukais, pietums valgo sveiką imunitetą stiprinančią kapotą kiaulieną iš konservų.
 • Kovidiotas puikiai supranta, kad židiniai maisto parduotuvėse, ligoninėse, seime yra nepavojingi. Pavojingesni yra muziejai, meno parduotuvėlės ir visi smulkieji verslininkai.
 • Covidiotas, tai žmogus, kuris puikiai supranta, kad vienintelis išsigelbėjimas nuo šio pražūtingo viruso yra vakcina. Saugi ir efektyvi vakcina. Kuri patikrinta net ant 170 žmonių. Kuriai išimties tvarka iki kalėdų bus suteikiama teisė platinimui ir nuimta atsakomybė nuo bet kokios „netyčia“ atsiradusios žalos.
 • Kovidiotas, tai žmogus, kuris aiškiai supranta, kad vienintelė teisinga ir patikima informacija apie virusą gali būti skelbiama tik iš valdiškų institucijų, kurios kaip tik gavo finansavimą atspausdintais pinigais iš ES.
 • Covidiotas, tai žmogus, kuris kasdien skaito patikimą ir niekada nemeluojančią žiniasklaidą, kuriai taip pat buvo skirtos šimtatūkstantinės sumos visos baimę keliančios informacijos sklaidai.
 • Kovidiotas pirmas susiinstaliuoja vokiškos aplikacijos kopiją į telefoną, nes supranta, kad aplikacija gali jį apsaugoti nuo mirtį nešančių besimptomių neatsakingų žmonių. Jis pirmas suteiks visas funkcijas dirbtinam intelektui, kad už jį nuspręstų, kas yra pavojinga, kas ne.
 • Covidiotas visada sakys, kad natūralus imunitetas neegzistuoja ir mūsų sveikata, bei geras atsparumas ligoms priklauso nuo susileistų farmakologinių preparatų kiekio. Jie paprastai rodo savo nuostabius iltinius dantis, lygina save su liūtais ir dėl stipresnio imuniteto eina sukapoti dar vieną antibiotikais, hormonais ir konservantais permirkytą, 2 metų brandinimo antrekotą. Nes su laikų sveikas antrekotas pasidaro vis sveikesnis.

#nebūkkovidiotu. Tipiškas Kovidiotas pavaizduotas iliustracijoje.

KovidiotaiTipiškas Kovidiotas Iliustracijoje

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV