Daiva Žeimytė-Bilienė - ketinu nuolat prašyti paslaugų teikėjų informacijos apie periodinio testavimo rezultatus

parašė Ugnius Kiguolis - -

Daiva Žeimytė-BilienėDaiva Žeimytė-Bilienė

Daiva Žeimytė-Bilienė skėlė iš peties. Ji norėtų, kad verslas būtų atsakingas ir pareikalavo, kad masažą darantis asmuo turėtų neigiamą Covid-19 testą.

Gavau iš masažo salono laišką, kad atnaujina veiklą. Galvoju, pažiūrėsiu kokia situacija. Rašau: noriu užsirašyti paslaugoms. Suderinam datą. Tada rašau: ar galiu tikėtis, kad meistras, kuris darys man masažą, turės neigiamą Covid testą? Gaunu atsakymą: į šį klausimą kol kas negalim atsakyti, kai žinosim, informuosim. Aš rašau: nuolatinis darbuotojų testavimas yra rekomenduojamas, man, kaip jūsų klientei tai yra ypatingai svarbu, rekomendacijos įgyvendinimas užtikrintų galimybę pas jus lankytis dažniau. Atsakymo nebegavau.

Šiomis dienomis paaiškėjo, kad iš 10 tūkstančių darbuotojų, grįžusių į darbą nuo pirmadienio, testavosi tik 2 tūkstančiai. Reiktų pridurti, kad testavimą šiuo atveju parūpino valstybė. Kitaip sakant, mes visi sumokam už tai, kad verslas paslaugas teiktų saugiai. Viena pažįstama grožio salono savininkė man sakė, kad įpareigojo visas darbuotojas periodiškai testuotis. Nes tai, anot jos, yra verslo atsakomybė ir pareiga. Visiškai pritariu. Aš, kaip klientė, net gi sutinku kažkiek daugiau sumokėti už paslaugą, jeigu to reikia, kad būtų maksimaliai užtikrintas saugumas.

Ir ketinu nuolat prašyti paslaugų teikėjų informacijos apie periodinio testavimo rezultatus. Nes tai mano atsakomybė ir pareiga. Ir apskritai, reikia kažkaip pagaliau susikaupt ir visiems pasistengt. Jeigu jau kalbam, kad reikia išmokti gyventi su šiuo virusu, tai bent pirštą pajudinkim.

 

Aš 100% palaikau tokią idėją ir manau, kad verslas tikrai turi būti atsakingas ir reikalauti iš Daivos, pvz ateinant jai į maximą, senukus ar bet kur kitur neigiamo ne tik CV testo, bet ir neigiamo tuberkuliozės, gripo, coxsakie, tymų, difterijos testų ir visų kitų oro lašeliniu būdu užkrečiamų ligų, bei plintančių per odą ir pažeistą gleivinę ligų kaip ŽIV/AIDS, Hepatito B, Stabligės neigiamų testų. Nes jei tokiu neturi, esi pavojinga visuomenei.

Taip pat būkime atsakingi ir reikalaukime iš tokių Daivų įrodymų, kad per tas 72 valandas po pasidaryto testo, su niekuo daugiau nekontaktavo ir nėra pavojinga mums, ar mūsų darbuotojams.

Reikalausime, kad Daiva ateinanti į bet kokias mano valdomas erdves, tokius testų rezultatus pateiktų.

Daiva Žeimytė-Bilienė - reikalavimaiDaiva Žeimytė-Bilienė - reikalavimai

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV