Dejavu. Covid sukurtas laboratorijoje?

parašė Ugnius Kiguolis - -

Li-Meng Yan: virusą specialiai sukūrė ir išleido KinijaLi-Meng Yan: virusą specialiai sukūrė ir išleido Kinija

Dejavu. Visi iki vieno fact chekeriai įskaitant ir lietuviškąją propagandą sutartinai šių metų pradžioje giedojo, kad visokie konspiratoriai, kiguoliai, kažkokie Qanonai šneka nesamones, jog virusas laboratorinės kilmės. Juos gi visaip baudė, fact checkino, mažino jų pasiekiamumą, dalį paskyrų ištrynė apkritai, bei bandė piktybiškai gadinti jų reputaciją.

Ir štai pas Carlson Tuckerį Fox News pasirodo Kitaicų virusologė Dr. Li-Meng Yan ir…. patvirtina dar vieną tiesą vadintą konspiracijos teorija.[1]

Tuo pasidalina ir toks nelabai kam žinomas Lietuvoje – General Flynn savo twitteryje[2]

Pasak dr. Li-Meng Yan, virusą specialiai sukūrė ir išleido Kinija. Laboratorijoje WUHANE, Kinija. Taip pat sako turinti visus įrodymus ką ir kaip jie padarė laboratorijoje.

Įmetu tiesioginę citatą:

„“The evidence shows that SARS-CoV-2 should be a laboratory product created by using bat coronaviruses ZC45 and/or ZXC21 as a template and/or backbone. Building upon the evidence, we further postulate a synthetic route for SARS-CoV-2, demonstrating that the laboratory-creation of this coronavirus is convenient and can be accomplished in approximately six months.“

zerohedge publikuoja ir pilną tyrimą[3]

Tuckeris savo Facebook laidos paskyroje jau kelis kartus paminejo, jog Facebookas stengiasi, kad šį video pamatytų kuo mažiau žmonių ir atvirai juos pradėjo cenzūruoti.[4]

Tuckerio komentaras:

„Facebook“ daro viską, kad negalėtumėte pamatyti mūsų pranešimo apie koronavirusą. Jie nenori, kad jūs dalintumėtės vaizdo įrašu, ir riboja žmonių skaičių, kurie gali jį peržiūrėti. Tai cenzūra, ir mes šnekėsime apie tai savo laidoje.

Video be abejo jau žymimas kaip False News. Tad laukiu žymos ir ant savo posto.

Bus smagu matyti kaip griūna visa eilė žiniasklaidos kanalų po teismų ir priteistų žalų. Įdomu kada fack chekerius pradės bausti teismuose už jų daroma žalą visuomenei.

Šitą, atsakingai noriu pranešti, kad kiguolis ieško naujos konspiracijos teorijos, nes visos, kurias turėjo ir skleidė, jau skelbiamos tiesomis.

Apie autorių
Šaltiniai


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV