Delfi sistemingai diskredituoja save ir koncentruoja vartotojus skaityti Kiguolį.

parašė Ugnius Kiguolis - -

Mitingas MaltarusijojeMitingo metu Baltarusijoje negalioja jokios saugumo priemonės.

Praeitą savaitę Kiguolis publikavo atvirą klausimą ekspertams: „kaip ten su virusu kaimyninėse šalyse :D“. Į tai sureagavo visi 2 ekspertai: Delfi (su anoniminiu autoriumi)[1] ir 15min su legendiniu Vilium Petkausku.[2]

Ypatingai svarbus Įrašas apie kurį kalba Delfi ir 15min yra čia.

Pagrindinė Kiguolio mintis pateikiama įraše buvo: „nesibaigiantys šimtatukstantiniai protestai„, „pasibaigęs inkubacinis periodas„. Kiguolis kėlė klausimą: „Kur siaubingas virusas?„. Ir čia abudu „ekspertai“ vėl pakibo kaip darželinukai.

Ne. kiguolis neteigė, kad viruso nėra. Kiguolis klausė „KUR SIAUBINGAS VIRUSAS“. Pagrindinis žodis yra „Siaubingas“. Dabartiniai skaičiai, kuriuos pateikė patys ekspertai iki siaubingumo netraukia. Bet apie tai vėliau.

Juokingiausia yra pats Fact chekinimas:

Delfi aiškinosi:

ar tiesa, kad, nepaisant didžiulių protestų, baltarusius naujasis koronavirusas aplenkia dėl kurios nors išvardytos U. Kiguolio priežasties. 😀

Nu čia tas pats, jei Kiguolis pasakytų, jog Vilius turi auksinę širdį, ir Delfis sakytų, ne netiesa, patikrinome, Vilius auksinės širdies neturi 😀

Taigi, Delfi kruopščiai išsiaiškino pateiktus variantus ir pasakė, jog tai netiesa:

  1. Virusas bijo diktatoriaus, todėl nelegaliai kerta sieną į Lietuvą.
  2. Virusas bijo kito diktatoriaus iš Rusijos, bijo būti izoliuotas, tai dėl viso pikto aplenkia Baltarusiją.
  3. Virusas šienauja gyvybes, lavonai mėtosi gatvėje, bet viskas griežtai slepiama.
  4. Sergančiųjų mastas toks didelis, kad jo neaprėpia net ir Nexta. Viskas papirkta, slepiama nuo sąžiningų leftistinės ideologijos prastūminėtojų.
  5. Baltarusai jau seniai naudoja saugią ir efektyvią rusišką vakciną.
  6. Virusą išvaikė arba mirtinai uždaužė OMON'as.

Ei, Delfi, gal galėtumėte patikrinti ir hipotezę:

Galbūt virusas negavo vizos į Baltarusiją?

nes vis dar neramu. AČIŪ.

Taigi dabar visi žinokite, kad vidutiniškai 200 iš 9.5 milijono viruso atvejų per dieną yra butent tie siaubingi skaiciai. Gatvėse jokios socialinės distancijos nesilaikančios ir nesisaugančios minios iššaukia būtent tokią siaubingą statistiką.

Tuo pačiu Lietuvoje, bijantys mirtino viruso priversti kaukes nešioti patalpose, lauke didesnėms grupės taip pat reik dėtis kaukes ir registruotis. Ir tai jau sukelia beveik 100 atvejų i dieną iš 2,8 milijono 😀 ir čia šimtatukstantinės minios kiekvieną savaitę nesirenka. Užtai Saulius Skvernelis praneša, jog nuo spalio 1, jokių miesto švenčių nebeleis daryti, nes susirgimai nestabdomai auga. [3]

Tuo pačiu galima pagirti Vilių Petkauską, nes rašinėlis apie tą patį Kiguolio įrašą bent jau ne fact chekina, o oponuoja. Taip, tikrai galima nesutikti su Kiguoliu ir kažkam tikrai gali atrodyti apie 200 mirtį nešančio viruso besimptomių atvejų iš 9.5 milijono daug.

Baltarusijoje, kad ir kaip beskaičiuosi išlieka santykinai daug mažiau atvejų nei Lietuvoje ir be šimtatukstantinių minių.

Smagu, kai oponentas sako, jog virusas neplinta BLM protestuose, tai gal pagaliau pabaigsime juokingus ribojimus Lietuvoje? 😀 Primenu, pas mus didesniam kiekiui žmonių lauke, reikia dėtis ir kaukes, ir laikytis distancijos, ir atvejų santykinai daugiau 🙂 Kurgi pabaigsime. Saulius pas mus būdamas rizikos grupėje mano kitaip, todėl visa Lietuva darys kaip Saulius daro.

Pabaigai noriu pridėti mintį Delfiui:

Fact chekindami tokio tipo sarkastinį turinį, jūs net nesuprantate, kokią meškos paslaugą sau darotės. Mano poste uždėjus false news žymą 2700 žmonių gavo priminimą ir pamatė, kad blokuojamas net ir sarkastinis turinys ir tai tik dar vieną cenzūros apraiška.

Kitaip tariant Ačiū jums, jūs gadindamiesi savo reputaciją toliau koncentruojate vartotojus skaityti kiguolius.

Malonu, kad dirbate išvien.

Apie autorių
Šaltiniai


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV