Distopinio pasaulio naujienos pastabumą turinčių nebestebina. Rinkimus laimi Biden

parašė Ugnius Kiguolis - -

Joe BidenJoe Biden

Šiandien greičiausia pagaliau bus skelbiamas sąžiningai dėka balsų paštu rinkimus laimėjęs prezidentas.

Visa medžiaga, kurioje matoma kaip neįsileižiama viena pusė į balsų skaičiavimus, visi video, kur po balsavimui skirto laiko vis dar surinkinėjami balsai, visi atrasti išmesti, ar deginami biuleteniai yra tik surežisuota rinkiminė pralošusio asmens akcija.

Live transliacijų metu žmogus pranešantis apie galimą korupciją ir nesąžinigus rinkimus tiesiog nutraukiamas, prisidengiant paaiškinimu, jos tai ką, šneką dar neįrodyta. Nes gi įrodyti reikia teisme. visa kita – režisūra.

Jau trečią kartą sveikinu Joe Biden, o tiksliau jo komandą, nes pats dažnai pamiršta apie ką šneka, su sąžiningai laimėtais rinkimais.

Bus tikrai nelabai smagu matyti kaip procesas nusikelia į teismus ar persiformuoja į pilietinį karą.

Kaip manote, jei LVŽS pavyzdžiui Kaune būtų neįsileidusi TS-LKD rinkimų stebėtojų, tai būtų normalu ar ne? Žiniasklaida rašytų?

Ko visi užsiėmę baisaus viruso atvejų skaičiavimais ir rinkimais Amerikoje, sąmokslo teorijos skeidėjai jau senokai skelbia apie ketvirtą industrinę revoliuciją tiesiai uk. gov ir weforum .org puslapiuose. WEF (World Economic Forum) galva, atvirai teigia, kad požiūrį į privatumą žmonėms teks pakeisti. Tad Kinijos social kredito sistema Europoje jau greitai taps nauja realybe.

Apie didžiausius sąmoksto teoretikus: https://t.me/ugniuskiguolis 

Ugnius

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV