Europarlamentarės Rasos Juknevičienės neapykanta visuomenei

parašė Ugnius Kiguolis - -

Rasa Juknevičienė skleidžia neapykantąRasa Juknevičienė skleidžia neapykantą

Vasario 26 dieną Rasa Juknevičienė išliejo tokią neapykantos kalbą prieš Lietuvos visuomenę savo Facebook paskyroje:

Šiandien gavau patvirtinimą, kad, deja, žinia apie neapykantos “peticiją” (kabutės, nes tai nėra peticija, joje nėra nė vieno parašo) pasiekė Europos Parlamentą. Kalbu apie akciją prieš Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininką.
Klausimą Europos Parlamente iškėlė ir ruošiasi pasmerkti Lietuvą, kaip nebūtų paradoksalu, Žaliųjų politinė grupė. Paradoksalu ne todėl, kad jiems šis klausimas svarbus, nes jiems LGBT klausimai visada svarbūs, o todėl, kad toje grupėje dirba du Lietuvos Valstiečių ir ž a l i ų j ų atstovai. Dar ir todėl, kad būtent tos partijos atstovas yra komisaras nuo Lietuvos. O būtent šios partijos pirmininkas R. Karbauskis skelbiasi remiantis šią “peticiją”, planuoja savo partijos frakcijos vardu registruoti rezoliuciją Seime. Man šie faktai patvirtina prielaidą, kad būtent Karbauskis ir yra šio scenarijaus vienas iš autorių.
Taigi, būtent šios partijos atstovų politinė grupė ES nori pasmerkti Lietuvą (!), nors būtent jų partija ir yra homofobiškos “peticijos” rėmėja.
Rezoliucijos tekstas dar ruošiamas. Jau parengiau ir perdaviau LIBE komiteto sekretoriatui paaiškinimą, kas yra autoriai, kas ją remia.
Gali būti, kad nepavyks pasiekti, jog Lietuvos paminėjimo homofobiškame kontekste iš viso nebūtų. Tačiau bandysime. Gal mūsų atstovai kitose politinėse grupėse paaiškins savo kolegoms, kas yra kas.
Neturiu faktų, kad nusiųsta žinia į EP yra sukurpto plano ar net hibridinės atakos dalis. Tačiau tokios mintys kyla

Rasa Juknevičienė savo paskyrose dažnai skeidžia neapykantą visuomenės atžvilgiu.

jukneviciene 

 

 

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV