Geriausi 2020-2021 serialai. Artėja kulminacija

parašė Ugnius Kiguolis - -

Geriausi 2020-2021 serialai. Artėja kulminacijaGeriausi 2020-2021 serialai. Artėja kulminacija

Geriausi serialai šiame periode yra du. Jie, kaip ir visa kita pasaulyje, skirti skirtingoms auditorijoms. Abejų serialų scenarijai šviesmečiais lenkia geriausių holivudinių filmų scenarijus. Žymiausi pasaulio režisieriai ir prodiuseriai tyliai rūko kampučiuose.

Vieno iš serialų dramatišką siužetinę liniją stebi visa mainstreaminė žiniasklaida, vakarų pasaulis, ir bene labiausia save laisvais vadinantys piliečiai, kuriems nuomonę daugiausia formuoja antraštės mėgiamuose žiniakslaidos puslapiuose. Paskutinėse serijose visai smagiai susižiūrėjo pagrindinio veikėjo bandymas nunuodyti su specialia chemija apdirbtais triusikais. Mintis buvo tame, kad pagrindinio veikėjo „kiaušai“ dėka karštos arbatos turėjo sudrėkti, tuo pačiu aktyvuodami cheminę substanciją triusikuose ir per odą įsisavinti į organizmą. Planuojama buvo, kad pagrindinis veikėjas tuo metu skris lėktuvu ir jam niekas nespės suteikti pagalbos ir neutralizuoti nuodus.

Siužetas pakrypsta kiek kitaip, lėktuvas stebuklingai greitai nuleidžiamas, greitoji pagalba, kaip nekeista, greit priima teisingus sprendimus ir veikėjas sugrąžinamas į gyvenimą. Tuo pačiu metu vyksta įkalčių naikinimo procesai, policijoje slapta valoma chemija iš triusikų, koordinuojami veiksmai. Atsigaivaliojęs veikėjas bando ieškoti teisybės, narplioti nusikaltimą. Teisėsauga jam nepadeda, tad savo žmogžudystę jis pradeda tirti pats. Paskambina tiesiai savo užsakomosios žmogžudystės vykdytojams, prisistato labai važnu veikėju, vienas iš vykdytojų patiki ir iškloja visą buvusį planą.

Paskutiniame serialo epizode pagrindinis veikėjas grįžta į valstybę, kurios aukščiausi pareigūnai tariamai prisidėję prie nusikaltimo organizavimo. Ten jis sulaikomas policijos ir omono pareigūnų, jam teismo posėdis vykdomas ne teismo salėje, o policijos nuovadoje. Teismas nusprendžia apriboti veikėjo laisvę 30 parų, o tuo tarpu spėliojama, kad siužeto pagrindinę liniją perims pagrindinio veikėjo žmona.

tęsinys laukiamas.

Kitame seriale pagrindinio veikėjo nuotykiai dar vaizdingesni ir įdomesni, bet jie nėra kruopščiai konspektuojami pasaulinės žiniasklaidos, nes pati žiniasklaida dalyvauja visame seriale ir bando siužetą pakreipti sau naudinga linkme. Taigi įvykiai žiniasklaidoje paišomi maždaug priešingai realiems įvykiams, kas serialą realiai daro dar įdomesniu. Dėl to atsiranda įvairios interpretacijos, dalis jų tikrai rauna stogą, dalis specialiai daromos tokios klaidingos, kad net ir tos raunančios stogą atrodytų kaip totalus briedas. Puikiai dirba abi pusės. Šiame seriale pagrindinis veikėjas kovoja su tais, kurių niekas nemato, su tais, kurie tik antraštes skaitantiems atrodo neegzistuojantys. Visą sezoną tie neegzistuojantys įvairiais būdais bandė susidoroti su pagrindiniu veikėju ir pašalinti jį iš karaliaus sosto.

Pirmiausia buvo bandoma apkaltinti, jog tapti karaliumi pagelbėjo svetima valstybė, todėl ilgą laiką buvo trimituojama, kaip pagrindinis veikėjas yra vienos valstybės marionetė. Kadangi tiems neegzistuojantiems priklauso ir žiniasklaida, tai tie, kur skaito tik antraštes be abejo piktinosi, neva statytiniu Karaliumi. Deja, po didžiulio tyrimo paskelbiama, kad viso to, kas pora metų buvo trimituojama žiniasklaidoje, tiesiog nebuvo.

Nepavykus, rengiamos inscenizuotos riaušės dėl neva piktybiškai policijos nužudyto juodaodžio asmens. Eilę mėnesių deginamos bažnyčios, policijos nuovados, grobiami verslai, niekinami istoriniai paminklai, vyksta ginkluoti susirėmimai, bet pasaulinė žiniasklaida apie juos rašo kaip apie taikius protestus.

Tada Karaliui bandoma kelti apkalta už tai, jog jis neva dar kitai užsienio valstybei pavedė susidoroti su būsimu konkurentu į Karaliaus sostą. Apkalta griuvo. Užsienio valstybė pateikė realius įrodymus, jog pagrindinis veikėjas į procesą nesikišo, o tam konkurentui realiai iškeliami kaltinimai už finansinius nusikaltimus.

Vėliau prasideda perrinkimas į Karalius, kuriame realiu laiku stebimos keistenybės, balsuoja numirę žmonės, stabdant skai2iavimus pripliusuojami trukstami balsai vienam iš kandidatų, neįleidžiami vienos pusės rinkimų stebėtojai, balsuoja daugiau žmonių, nei yra registruotų balsą turinčių žmonių, balsai skaičiuojami užsienio valstybėse, balsavimo programinė įranga skirsto balsus taip, kaip reikia, realūs biuleteniai naikinami. Viso to pasekoje panašu, kad postą tie neegzistuojantys lyg ir perėmė.

Galutiniame tvirtinimo į Karalius procese susirenka milijoninė minia išreikšti savo balsą dėl neskaidrių rinkimų. Tie neegzistuojantys, paprašo policijos kelis iš jų ileisti į šventus rūmus ir taip neva prasideda pati baisiausia diena valstybėje, kai neva ginkluoti žmonės bando perimti valdžią dar iš neatėjusios valdyti valdžios. Žiniasklaida tai konspektuoja kaip patį didžiausią ginkluotą susirėmimą ir juodžiausią dieną karalystės istorijoje.

Artėjant epilogui, vienas po kito išslaptinami dokumentai, kuriuose matyti realios vaikų išnaudojimo schemos, prekyba žmonėmis, dar prieš pagrindinį veikėją buvusios administracijos sąsajos su teroristinemis grupuotėmis, jų finansavimu, tiesioginiai pačio dabar režisuotuose rinkimuose laimėjusio statytinio finansiniai nusikaltimai. Bet žiniasklaida to nemato. Dalis išslaptintuose dokumentuose minimų veikėjų patys suveda galus su savo gyvenimais, taip išvengdami būsimo teismo proceso.

Šiame seriale artėja kulminacija, naujasis Karalius turėtų būti karūnuojamas rytoj, neva dėl to telkiama 25000 apimties nacionalinė gvardija, jūrų pėstininkai, izoliuojami ištisi kvartalai įvairiuose miestuose. Visa tai tik dėl naujojo karaliaus saugumo, o gal vis tik Dėl….. stebime, šis sezonas lyg į pabaigą.

Panašu, kad geriausios serijos žiniasklaida nerodys, tad rekomenduoju ją sekti alternatyviuose kanaluose. GAB. Telegram. Signal. Arba FB komentaruose serialą stebinčių. Nuoroda apačioje.

https://t.me/ugniuskiguolis

 

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV