Grėsmė nacionaliniam saugumui ir radikalėjančios teroristinės grupuotės valstybėje

parašė Ugnius Kiguolis - -

Aktoriai vaidinantys medikusAktoriai vaidinantys medikus

Tas jausmas, kai tabletėmis mintantys individai, užsideda baltą chalatą, stetoskopą ir tampa pseudoekspertais temose, kuriose žinių nėra net uostę. Nors, gal vistik uostę yra kitus dalykus, tuos kur liberalizuot dabar bandoma buldozeriu. Kitaip neapykantos trydos tam tikrai žmonių grupei paaiškinti neišeitų.

Nekęsti galima įvairių mažumų: vieni nekenčia gėjų, kiti rusų, treti žydų, ketvirti rytų medicina besigydančių. Buvo laikai, kai tokie neapykantos skleidėjai, dėl savo ypatingos nuomonės, bei riboto žinių bagažo, žudydavo tam tikras žmonių grupes. Kaip manote ar tokiems davus valdžios istorija kartotųsi? Aš manau taip. Tai žmonės neturintys nieko bendro nei su mokslu, nei su medicina, nei su elementaria pagarba, diplomatija, savitvarda, supratingumu ar tolerancija.

Tokie antimokslininkai, heiteriai turi ir savo auditorijas, savo sklaidos kanalus, bei formuoja jaunų žmonių sąmonę ir pasamonę savo neapykantos kupinu naratyvu. Tokios grupelės žmonių pamažu tampa grupėmis, jos radikalėja ir dažnu atveju tampa teroristinėmis organizacijomis, dėl savų isitikinimų naikinančios kitaminčius. Iš pradžių naikinama kitaminčių informaciją, deginamos knygos (informacijos trynimas, blokavimas), vėliau keisčiama, iškraipoma istorija, pateikiant savas versijas (agenda paremtas faktų tikrinimas), vėliau prieinama prie tokių kitaminčių laisvių ribojimo, žymėjimo (pavyzdžiui kabinamos geltonos žvaigždės), dar vėliau prisidengiant kova dėl didesnio gėrio ir piešiant gražią ateities viziją, tokie individai tam tikras žmonių grupes vesdavo praustis į dušų kameras.

TIkroji grėsmė nacionaliniam saugumui ir yra būtent tokie individai, kuriantys ir aplink save traukdami radikalus, teroristinėmis nuotaikomis gyvenančius indivudus. Tai ir yra tikrasis paslėptasis terorizmas, grėsmė nacionaliniam saugumui ir būtų labai keista, jei tokie žmonės nedomintų VSD. Tai reali grėsmė taikai ir santarvei.

Atpažinti tokius prieš valstybę, kitaminčius, laisvę rinktis ar mažumas veikiančius žmones nėra sunku. Jų esminis bruožas yra neapykanta ne taip, kaip jie mąstantiems ir gyvenantiems žmonėms. Atėjo laikas visus tokius tempti į dienos šviesą, kad vis dar mąstantys žmonės suprastų, kiek tokie individai yra pavojingi visuomenei.

Pridėkite komentaruose įtariamuosius. Jų pasisakymus mes sukonspektuosime interneto platybėse su jų plačiomis šypsenomis. Tauta turi žinoti tikruosius savo herojus.Kai kurių asmenų pasisakymai atitinkantys auksčiau vardinamą žmonių tipažą: „skiepyti vaikus atsisakantys tėvai – potencialūs vaikžudžiai“. Jiems pasiskiepijus šalutinius poveikius jausti kelis mėnesius yra visiška norma. Jiems sveikata yra tabletetė, o imunitetas problema. Jiems rytų medicina yra antimokslinė, net neatsivertus mokslinių tyrimų, o besigydantys šiomis priemonėmis ir pasveikstantys tėra sutapimai. Jie su nekantrumu laukia prievartos įvedimo, įvairių apribojimų ir susidorojimo. 
[1] [2] [3]

Kas yra didesnė grėsmė visuomenės sveikatai ir nacionaliniam saugumui: tokie fašistuojantys individai, ar mama besirupinanti vaikų sveikata rytų medicinos metodais? Jei jums atrodo, kad teisingas atsakymas yra antrasis, būtinai parašykite savo vardą ir pavardę, ar pakomentuokite savo įžvalgą komentaruose.

Ugnius

Nuotrauka asociatyvinė.

Apie autorių
Šaltiniai


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV