Kai Propaganda atsisuka kitu kampu

parašė Ugnius Kiguolis - -

PropagandaPropaganda

Per prievartą kišama Ideologija ir propaganda per visas leftistines struktūras pradeda atsisukinėti kitu kampu. T.error.istine vadinama organizacija Antifa, kuri prisidengia „Black Lives Matter“ šūkiu jau ne vieną mėnesį kelia sąmyšį įvairiuose Amerikos miestuose.

Vienas iš tokių renginių buvo organizuotas ir Lietuvoje. Jame netrūko plakatų žeminančių policiją ir jame dalyvavo Laisvės partija[1][2], kuri skambiai pasisako už laisvę ir tuo pačių už prievartą įvairioms mažumų grupėms. Prisiminkite balsuodami, kad laisvės partija su laisve mažai ką turi bendro.

Kai bandoma primesti žmonėms liguistą ideologiją, gauname tokį rezultatą:

1. NBA finalo 2 žaidimo reitingai krito 68%. Tai visų laikų finalo žiūrimumo antirekordas.[3]
2. Oskarų apdovanojimo ceremonijos žiūrimumo reitingai krito dar 20% ir tai taip pat visų laikų Oskarų įteikimo žiūrimumo antirekordas.[4]
3. Emmy apdo'Vanojimai taip pat pramušė dugną. Jimmy Kimmel vedamą renginį buvo graudu stebėti ir jie taip pat pasiekė visų laikų Emmy žiūrimumo antirekordą.[5]

Ideologija pradeda byrėti iš vidaus. Holyvudas persigandes vėl galimos Trumpo pergalės rinkimuose. Vienas po kito įvairūs Aktoriai viešai rodo savo lygį ir linki Trumpui mirties susirgus. Panašu, kad artėja naujų bylų išviešinimas ir nauji suėmimai. Holyvudas spazmuoja.

Esminis Demokratų rėmėjas ir Holivudo pažiba Harvey Weinstein apkaltintas dar trimis išžaginimais.[6] Panašu, kad jo gyvenimas jau ir pasibaigs kalėjime.

Kiek visos šios info skaitėte nuostabioje LIetuviškoje žiniasklaidoje?

The Storm is NQW.

Apie autorių
Šaltiniai


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV