Kaip Facebook duoda nemokamų atostogų ir detoksikacijos remdamiesi unikaliais automatiniais vertimais

parašė Ugnius Kiguolis - -

autovertimaiAutovertimai, kuriais remiasi Facebook'as

Ką tik vėl atrakino burną. Gavau atostogų už juokingą komentarą, kurio dabar negaliu publikuoti Facebooke, todėl idedu čia:

Komentaras už kurį gautos atostogosKomentaras už kurį gautos atostogos

Nors žiūrint į laikus paveiksliuke matosi kelių minučių periodas, realybėje parašius komentarą, blokas buvo gautas per 30 sekundžių. Buvo nesutikta ir tada sistemos automatiškai atsakyta, kad patikrino dar kartą ir blokas teisingas. Kitaip tariant tai automatinė sistema. Kadangi Facebookas neturi automatinės lietuviškos sistemos, tai remiasi autovertimais.

Apie tai kokie tie autovertimai ir yra šitas įrašas. Tai ne tas įrašas už kurį gautos atostogos, bet tai dar juokingesnis pavyzdys.


Citata:

Delfi sistemingai diskredituoja save ir koncentruoja vartotojus skaityti Kiguolį.

Autovertimas:

Delfi is systematically credit itself and focus users to read chinese.

Komentaras: Ne nu. Čia ne tik, kad mintis radikaliai priešinga, bet net ir kiguolio sąsają su Kinija galima atrasti 🙂

Citata:

Praeitą savaitę kiguolis publikavo atvirą klausimą ekspertams, kaip ten su virusu kaimyninėse šalyse 
😀 Į tai sureagavo visi 2 ekspertai: Delfi (su anoniminiu autoriumi) ir 15min su legendiniu Vilium Petkausku.

Autovertimas:

Last week Cyprus published an open questions to experts, how is there with the virus in neighboring countries. All 2 experts responded to this: Delfi (with anonymous author) and 15 min with legendary William Friday

Komentaras:
nežinau kaip nupasakoti mano skardų juoką, bet William Friday tai kažkas tokio :D. Nu ir pasirodo ne tik Kinija bet ir Kipras čia nagus prikišęs.

Citata:

Pagrindinė kiguolio mintis – nesibaigiantys šimtatukstantiniai protestai, pasibaigęs inkubacinis periodas. Kiguolis kėlė klausimą: „Kur siaubingas virusas?“. Ir čia „abudu“ ekspertai vėl pakibo kaip darželinukai.

Autovertimas:

The main idea of the main idea is the non-end hundred-year protests, which ended the end of the period. The man asked the question „where is terrible virus?“. and here are experts again as workers.

Komentaras: Dabar žinosite, kad pagrindinės idėjos pagrindinė idėja yra jog protestai jau 100 metų vyksta, kurie pabaigė periodo pabaigą. nu, o ekspertai vėl kaip darbuotojai. čia gal FB ir nesukydo, jie iš tikro darbuotojai, gaunantys algą.

Citata:

Ne. kiguolis neteigė, kad viruso nėra. Kiguolis klausė „Kur SIAUBINGAS VIRUSAS“. Pagrindinis žodis yra „Siaubingas“. Dabartiniai skaičiai, kuriuos patys ekspertai pateikė iki siaubingumo netraukia. Bet apie tai vėliau.

Autovertimas:

No, no there is no virus that there is no virus. He asked „where is terrible virus“. the main word is „terrible“. The current numbers that the experts themselves have provided until horror. But about that later.

Komentaras: Ne, ne nėra viruso, jog nėra viruso. ir ekspertai pateikė skaičius iki siaubo!

Citata:

Juokingiausia yra pats Fact chekinimas:
Delfi aiškinosi ar tiesa, kad, nepaisant didžiulių protestų, baltarusius naujasis koronavirusas aplenkia dėl kurios nors išvardytos U. Kiguolio priežasties.

Autovertimas:

The funniest thing is the fact of fact:
Delfi is clear whenether it is true that despite the huge protests, the white new coronavirus is being lazy for some of the following. Reason for the reason.

Komentaras:
nu aišku juokingiausia yra fakto faktas, kad naujas baltas korona virusas yra tinginys. ir priežastis dėl priežasties.

Citata:

Nu čia tas pats, jei kiguolis pasakytų, jog Vilius turi auksinę širdį, ir Delfis sakytų, ne netiesa, patikrinome, Vilius auksinės širdies neturi

Autovertimas:

Well this is the same if the cat says that villa has a golden heart, and the dolphins would say, not true, we checked, won't have a golden heart.

Komentaras: nu kai katinas sako, kad vila turi auksinę širdį, tai geriau be abejo tikėti delfinais, kurie sako, kad neturi.

Ir taip toliau. Taigi, kai FB remiasi tokiais tekstais, nenuostabu, kad ir realybė jiems atrodo kažkaip iškreipta. Linkėjimai Williamui Fraiday (Viliui Petkauskui).

Legendinis autovertimasLegendinis autovertimas

Ugnius

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV