Kasdienybės herojai. Nejaugi Kiguolis susitaikė su žmona?

parašė Ugnius Kiguolis - -

Kasdienybės herojai Ugnius KiguolisLaidoje Kasdienybės herojai Ugnius Kiguolis

Po skiepų skandalo verslininkas Ugnius Kiguolis jaučiasi nepelnytai pasmerktas visuomenės – jis sako esantis neteisingai suprastas, nes niekada nebuvo prieš skiepus. „Tie, su kuriais mes baliavoję prie vieno stalo, dabar rašo apie mane komentarus. Žinomi žmonės. Keletas mane užblokavę yra, keletas labai aršiai prieš mane pasisako.”

Kodėl sklinda kalbos, kad buvę sutuoktiniai – Ugnius ir Jurgita Kiguoliai kuria santykius iš naujo? „Kai žmogus ko nors nori gyvenime, tai įvairios galimybės yra. Tiesiog turbūt reikia vėl vienas prie kito priprasti, atrasti, pamilti, galbūt dar viskas įmanoma. O gyvenimas yra nenuspėjamas, ir visaip gali pakrypti, – prisipažino Ugnius. – Nieko blogo negaliu pasakyti apie Jurgitą. Tai aš buvau kaltas dėl skyrybų.”

Ar negali būti taip, kad po skyrybų šiuos penkerius metus Ugnius taip ir nesukūrė rimtų santykių, nes visą laiką puoselėjo šiltus jausmus buvusia žmonai?

„Gal ir gali”, – neslėps Ugnius. Ugnius nevynios į vatą, kokia yra jo tėvystės patirtis. „Kai gimė mano sūnus, mes su „Tipo grupe” buvome populiarumo viršūnėje. Po 40 koncertų per mėnesį, o alkoholio ir balių tiek, kad niekada neišsiblaivydavau. Ir taip prabėgo keli pirmieji Mato metai, su mama.”

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV