Kiguolis sukūrė vakciną, kurios efektyvumas 100%, laukiama leidimo gamybai

parašė Ugnius Kiguolis - -

Draugas BilasDraugas Bilas

Per kelias dienas išgirdome net dvi visų lauktas be galo geras naujienas kovoje su virusu. Savo puikiais tyrimo rezultatais pasidalino jau du gamintojai, kurie už medicininį sukčiavimą bausti ne vieną kartą. Rezultatai trumpai:


Gamintojas A skelbia – mūsų produktas 90% efektyvus, nes testavome ant 44.000 žmonių, iš kurių realiai susirgo 94, o iš tų, 94 – 9 buvo gavę puikų produktą, likusieji ne, todel mūsų produkto efektyvumas 90% (nu čia iš realių 94 atvejų, kuriais remiantis prievarta, arba ne, skiepys milijonus žmonių)

Po savaitės Gamintojas B skelbia – mūsų produktas 94,5% efektyvus, nes testavome ant 30.000 žmonių, iš kurių realiai susirgo 95, o iš tų, 95 – 5 buvo gavę puikų produktą, likusieji ne, todel mūsų produkto efektyvumas 94,5% (nu čia iš realių 95 atvejų, kuriais remiantis prievarta, arba ne, skiepys milijonus žmonių)

Kartu su studijų draugu, kurį matote foto, Kiguolis nusprendė pagaliau atskleisti visas savo kortas ir pristato produktą: jis 100% efektyvus, testuotas ant 20 zmonių, iš kurių susirgo 2 ir iš tų dviejų nė vienas produkto gavęs nebuvo. Visi kurie gavo tiesiog nesusirgo. Efektyvumas – 100%.

Pasauliui 95 tiriamieji atvejai yra pats tas 😀 Gal paeis ir mažesnė imtis. Laikykite kumščius, jei paeis, dalinsiu nemokamai visiems foloweriams, todėl nepamirškite paspaust follow. Heiteriams taikoma 15% nuolaida, 15min herojams – 30% nuolaida.


#trustoryApie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV