Mantas Gasperavičius: Kiguolis turėtų būti antras po Tomaševskio

parašė Ugnius Kiguolis - -

Nuvilnijo gerbiamo Valinsko pasisakymas, jog tokius kaip Tomaševskis reiktų šaudyti. Nevertinsiu kiek tiesos yra propagandoje apie Tomaševskį ir jo sąsajas, bet skatinti susidoroti su žmogumi mazinantis, jog tai buvo vaizdingas išsireiškimas yra tikrai kvaila. 

Jei su jumis skatinama susidoroti – praneškite Facebookui

Facebook už tokį pasisakymą blokuotų ir komentarą nuimtų. Ši platforma bent jau čia pažengusi kiek tolėliau, nei visa mūsų žiniasklaida kartu sudėjus.

Štai pavyzdys. 

Po vienu iš populiaraus žiniasklaidos kanalo eiliniu straipsniu, parašiau niekuo neypatingą sarkastinį komentarą. Kaip visada atsirado kiguolio heiterių, ir vienas iš jų sugebėjo sužibėti sakydamas:

„Tu turėtum būti antras po Tomaševskio“,

Kitas dar ir paantrino: 

„Jis turėtų būti pirmas“

Įdomu buvo pasitikrinti, kas skaito facebook reportus, ir ar gali susieti skladančią informaciją su komentaro prasme. Taigi pareportinau Facebookui, kad šitas individas skatina susidoroti.

Report -> Violence -> Violent threat. 

Po valandos atsakymas gautas, kad komentaras nuimtas. Tai šiuo atveju plojimai Facebookui. Skatinantys susidoroti priklausomai nuo pasisakymų dažnumo gauna apribojimus tinkle. Tai gali būti valandinis apribojimas, apribojimas parai, 7 dienoms, 30 dienų, arba profilio panaikinimas. Tad mielieji Heiteriai, nenustokite rodyti savo puikių sugebėjimų ir rizikuokite netekti savųjų paskyrų, bei gauti papildomos reklamos mano kanaluose.

  facebooko sprendimasfacebooko sprendimas

O dabar reklama skatinusiam susidoroti: 

Mantas Gasperavičius – Skatino susidoroti su Kiguoliu

Linkėjimai tau Mantuk, tavo pasisakymas išliks internetinėse platybėse ir tikiu, kad padės įvairiais gyvenimo atvejais.
Heiterio facebook: Mantas Gasperavičius

Susidoroti skatinti mėgstantis Mantas GasperavičiusSusidoroti skatinti mėgstantis Mantas Gasperavičius  

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV