Tarnybine padėtimi pasinaudojęs V. Kasiulevičius traukiasi iš Santaros klinikų. Ar tai korupcija?

parašė Ugnius Kiguolis - -

Tarnybine padėtimi besinaudojantis V. KasiulevičiusTarnybine padėtimi besinaudojantis V. Kasiulevičius

Kaip praneša Kauno Diena[1]:

„Aš pripažįstu savo kaltę ir prisiimu visą atsakomybę už tą skiepų istoriją. O kad Santaros klinikų administracijai daugiau niekada nebereikėtų painiotis informacijoje apie mane ar mano šeimos narius, paprašiau generalinio direktoriaus nuo rytojaus mane atleisti iš darbo. Tikiuosi, mano prašymas nebus vilkinamas“, – ketvirtadienio rytą feisbuke pranešė profesorius Vytautas Kasiulevičius.

Šis ekspertas ilgą laiką patarinėjo valdantiesiems kokius apribojimus reikia dalinti žmonėms, kaip reguliuoti jų gyvenimus ir tuo pačiu Pa Blatu naudojosi savo padėtimi, be eilės paskiepijant savo žmoną. 

Santaros klinikų pranešime spaudai

„Profesoriaus žmona, Santaros klinikose talkinusi skiepijimo komandai, tuo metu buvo įstaigos patalpose ir prašant profesoriui buvo paskiepyta darbo pabaigoje kartu su kitais 57 darbuotojais, iš anksto neįtrauktais į tos dienos skiepijamųjų sąrašus. Tenka apgailestauti ir pripažinti, kad vis dėlto esant tokioms įtemptoms darbo sąlygoms buvo padaryta klaida“

Kiek anksčiau žiniasklaida pranešė, jog Santaros klinikos: V.Kasiulevičiaus žmona paskiepyta jam paprašius, tai yra Santaros klinikos ištyrė įstaigoje dirbančio šeimos gydytojo Vytauto Kasiulevičiaus sutuoktinės Raimondos skiepijimo aplinkybes ir nustatė:

„Profesoriaus žmona, Santaros klinikose talkinusi skiepijimo komandai, tuo metu buvo įstaigos patalpose ir prašant profesoriui buvo paskiepyta darbo pabaigoje kartu su kitais 57 darbuotojais, iš anksto neįtrauktais į tos dienos skiepijamųjų sąrašus. Skiepijimo komandos nariams teko paskambinti daugiau nei 80 asmenų, kol buvo surinktas trūkstamas skubiai galinčių vakcinuotis darbuotojų skaičius“

Kyla elementarūs atviri atsakymams klausimai:

jei tai ne korupcija, tai kas? O jei korupcija, tai ar už tai yra atsakomybė? Jei nėra, tai ar galima tai daryti visiems?

Apie autorių
Šaltiniai


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV