LRT žurnalistė Indrė Makaraitytė diskredituoti Šeimos Maršą bando menkindama organizatorių reputaciją

parašė Ugnius Kiguolis - -

LRT tyrimas

Indrė Makaraitytė savo FB paskyroje rašo:

Vakar įvykęs Didysis šeimų gynimo maršas ir daugybė mitingų ir protestų, vykusių anksčiau.
Tie patys lozungai, plakatai, reikalavimai. Ir tie patys žmonės.
Mes pažvelgėm giliau ir jau rytoj pasidalinsime nauju LRT tyrimu. Faktai yra faktai ir jų iš istorijos neišimsi.

Indrė Makaraitytė puikiai supranta, kad faktus galima ir pritempti ir jais manipuliuoti. Tas LRT tyrimas tai buvo laiškų siuntinėjimas įvairiems asmenims įskaitant ir mane patį. Paviešinus ko manęs prašo žurnalistė, paaiškėjo, kad daugelis apskritai su ja bendrauti atsisakė. Tad laidoje galimai matysite dar vieną propagandos gūsį, siekiant menkinti Šeimų Maršo organizatorių reputacijas. 

Primenu, kad žurnalistės Indrės Makaraitytės kalboje, jos pačios socialinėje erdvėje, gausu neapykantos kitaip mąstantiems žmonėms. 

Kol dar nepasirodė tyrimas, darau jam reklamą ir viešinu kokius gi klausimus Indrė Makaraitytė uždavė man.

Sveiki,

patrukdė Jus žurnalistė Indrė Makaraitytė. Mes rengiame tyrimą apie protestus Lietuvoje ir norėtumėme Jums užduoti keletą klausimų.

  • Jūs esate kelių asociacijų steigėjas, aktyvus influenseris. Ar jūs dalyvaujate ir organizuojant mitingus ir protestus?
  • Ar Jūs pažįstate asociacijų „Vardan šeimos“, „Kauno forumas“ steigėjus ir narius?
  • Kaip Jūs paaiškintumėte, kad pastaruoju metu tie patys žmonės organizuoja ir dalyvauja mitinguose ir protestuose, kurie yra pačiomis skirtingiausiomis temomis: ir dėl istorijos klausimų, dėl vakcinų, dėl karantino, dėl kaukių dėvėjimo ir pan.? Kas sieja žmones, kurie organizuoja ir dalyvauja šiuose mitinguose?

Būčiau labai dėkinga už atsakymus

Pagarbiai,
Indrė Makaraitytė

Jau iš pirmų teiginių matosi, kad Indrė bandė ieškoti mano sąsajos su mitingų organizavimais Lietuvoje. Juk reikėjo atrasti informaciją, jog esu kelių asociacijų steigėjas. Kadangi nepavyko rasti, tai seka kiti klausimai, kas gi mane sieja su kitomis asociacijomis, jų steigėjais ir nariais, bei klausimai, kodėl mano manymu žmonės mitinguoja. Atsakiau trumpai, sąžiningai ir mandagiai. Nežinau ar mano atsakymas buvo suprastas ir ar bus naudojamas rytdienos tyrime, bet jis yra toks:

Sveiki,

  • nesu organizavęs jokių mitingų, ar protestų.
  • iš minėtų organizacijų šiek tiek pažįstu tik vieną žmogų.
  • Matyt žmonėms tikrai pabodo neobjektyvi žiniasklaida, vienpusiškai pateikiama informacija, bei įvairūs ribojimai. Jūsų Išvardintos temos, mano manymu, glaudžiai susiję tiek perrašant istoriją, naikinant Lietuvos identitetą, tiek segreguojant žmones, bandant atimti jų teises ir laisves, vykdant WEF The Great Reset planą.

Su pagarba,
Ugnius Kiguolis

Palaukime kiek sąžiningas bus Indrės Makaraitytės tyrimas, nors jau iš pačio anonso matyti, kad tai, ką aš jai pats parašiau, ir bus eilinė jos pačios problema: „neobjektyvi žiniasklaida, vienpusiškai pateikiama informacija“.

Norėčiau klysti. Pamatysime rytoj.

Atnaujinta po tyrimo paviešinimo

Kaip ir buvo galima tikėtis LRT tyrime Indre Makaraityte pamiršo tirti visą puokštę pastarojo dešimtmečio mitingų. Cherry pickino savo nuožiūra bandydama pritempti prie savo susigalvotos, arba šeimininko nurodytos iliuzijos.
Viskas lengvai prognozuojama.

Indrė Makaraitytė „pamiršo“ pasianalizuoti, kas stovi už ir finansuoja pastarojo dešimtmečio kasmetines eitynes, baltijos kelio parodiją, mokytojų mitingą, mitingą prieš parlamentarus „Mes kaltinam“. ir krūvą kitų mitingų.
Va ten etatiniai mitinguotojai turintys solidų finansavimą iš išorinių šaltinių.

Kaip ir sakiau vakarykščiame savo poste – objektyvumo nerasta, info vienpusiška, skirta skaldyti tautą ir diskredituoti šeimų maršą.

Primenu, Makaraitytei algą mokame visi mes, ir negalime to atsisakyti. Indrė – chrestomatinis pykčio ir neapykantos pavyzdys.

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV