Melas. Manipuliacijos. Išskaičiavimas. Kaip sekėsi laida su Skirmantu Malinausku

parašė Ugnius Kiguolis - -

Mortal KombatMortal Kombat su Skirmantu Malinausku

Neseniai teko dalyvauti laidoje „Mortal Kombat“. Ačiū Mantas Bertulis už dideles pastangas laidą padaryti kiek įmanoma objektyvią, be išankstinių nuostatų, tikėsimės ir be iškarpymų. Šį kartą matysite „Mortal Kombat“ stiliuje dviejų, labai skirtingų pašnekovų dvikovą, kurioje esminės taisyklės buvo – pagarba pašnekovui ir diskusija be patyčių.

Tokio formato laidų labai trūksta šiuolaikinėje modernioje žiniasklaidoje, kai pati žiniasklaida bando tapti vienintelės tiesos žinovu ir skleidėju. Ji nėra nepriklausoma ir daugelyje temų straipsniai ir laidos švyti su išankstinėmis nuostatomis, bei pasirinkta nuomonės formavimo kryptimi.

Viliuosi, kad ši laida taps kitokia.

Mano pašnekovas laidoje Skirmantas Malinauskas. Be abejo daugelis matėte jo laidas, kuriose esu skalpuojamas ir aš. Ne tik Skirmantas, bet ir kai kurie žurnalistai, bei tekstų neskaitantys troliai, dažnai man klijuoja įvairias keistas etiketes, bando įteigti, jog kiguolis meluoja ir turi kažkokių motyvų šnekėti dažnai priešingai, nei įpratusi girdėti tauta.

Nežinau ar užsiduoda žmonės elementarų klausimą – koks kiguolio tikslas, koks motyvas būtų meluoti?

Ne, Kiguolis nemeluoja. Kiguolis gali ko nors nežinoti, gali kažkur klysti, gali susimaišyti, bet piktybiškai meluoti, kai tam nėra jokio apčiuopiamo tikslo, naudos, tai reikėtų tikrai neturėti veiklos. Ar meluoja Skirmantas savo įvairiuose video? Šiuos klausimus mes uždavėme vienas kitam.

Mano manymu Skirmantas tikrai kietas čiūvas ir nereikia jo nekęsti mano skaitytojams vien dėl to, kad jo naratyvas apie mane yra keistas. Kaip tik, sekite jo kanalą, jei tik jo laidos jums įdomios – žiūrėkite jas. Taip kaip Skirmantas tikrina įvairius teiginius savo kompetencijos ribose, jūs galite pasitikrinti ir pačio Skirmanto teiginius, bei susidaryti savo nuomonę vienu ar kitu klausimu.

Sąmoningas žmogus, pats priimantis sprendimus ir yra tas, kuris išklauso įvairias puses, įvairias nuomones, pasitikrina jam įdomius faktus ir susidaro savo nuomonę, kokia ji bebūtų. Tikiu, kad diskusijos gali būti įdomios ir be patyčių, kaip įprasta tarp šiuolaikinių influenserių.

„Mortal Kombat“ laidoje netrūko ir įtampos, ir pasikarščiavimų. Pasimėtėme atsineštais koziriais, man vietomis malėsi liežuvis, Skirmantui niekaip neišėjo tiesiai šviesiai atsakyti į kai kuriuos klausimus. Buvo karšta diskusija su emociniais protrukiais ir skirtingomis nuomonėmis.

Abejų mūsų sekėjai, skaitytojai, žiūrovai ras kaip iš abiejų mūsų pasijuokti, tiems, kam patinka patyčios – pasityčioti, bet taip pat ras ir naudos sau, galės susidaryti nuomone diskutuojamais klausimais iš naujo. Nesvarbu į kurią pusę, svarbu turėti savo nuomonę. Tad kas ko ieškosite, tas tą ir rasite.

Tad dėkoju Skirmantas Malinauskas, man su juo buvo įdomu diskutuoti, nors ir įvairiose temose mūsų nuomonės labai skiriasi. Galbūt tai nebus paskutinė mūsų diskusija.

Gero laiko su „Mortal Kombat“

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV