Melo dekonstrukcija. Olegas Šurajevas. Respublikinės Vilniaus Universitetinės Ligoninės istorija

parašė Ugnius Kiguolis - -

  RVULVšĮ Respublikinė Vilniaus Universitetinė ligoninė

Piktybiniems melo ir propagandos kūrėjams teks šiek tiek labiau pasistengti bandant apgauti ar diskredituoti Kiguolį. Gale šio įrašo pateiksiu trumpą instrukciją, kad sekantį kartą savo žaidimukams pasiruoštumėte profesionaliau.

Bet apie viską iš eilės.

Platinamas suklastotas dokumentas Respublikinės Vilniaus Universitetinės ligoninės vardu

Vakar skambina man nežinomas numeris. Šiaip retai keliu į knygutę neįrašytiems numeriams, bet matyt šios istorijos reikėjo. Taigi prisistato rezidentu Gediminu is Santaros klinikų. Ir sako, norėčiau pasidalinti vidine informacija, nes as nesutinku su tuo, kas ten vyksta. Sakau nu atsiuskite, paskaitysiu.

Taigi ateina laiškas:

Dėl pacientų mirštamumo nuo SARS-CoV-2

Sveiki, Ugniau,

Visų pirma ačiū jums, kad skiriate laiko. Norėdamas likti anonimu rašau jums ne iš savo asmeninio pašto – mano pavardė nėra Karosas 🙂

Prisegtame faile – įrodymas, kad vadovybė mus verčia žiniasklaidai pateikinėti gana šališką informaciją, kuri prasilenkia su realia situacija.

Nors dirbu sveikatos apsaugoje ir noriu žmonėms viso ko geriausio, deja, negaliu tylėti ir susitaikyti su tokia manipuliacija. Taip pat turiu savo nuomonę šiuo klausimu ir ne visada sutinku su tradicinės medicinos metodais 🙂

Su prisegtu pusiau profesionaliai sukurtu failu iš VšĮ Respublikinės Vilniaus Universitetinės ligoninės, kuriame direktorius neva rekomenduoja visiems mirusiems diagnozuoti recidyvuojančią sunkią ligos formą, bei informaciją apie Korona Virusą dalintis pabrėžiant hiperbolizuotą poveikį sveikatai, neskelbiant kitų susirgimų neigiamo poveikio. 

  pacientų mirštamumasPacientų "mirštamumas"

Nuo pat pirmos pokalbio sekundės jautėsi provokacija, buvo akcentuojama mano galima sklaida ir prašymas kažką daryti. Apgailestauju, kad nebuvau pasiruošęs įrašyti pačio pokalbio, būtų šis pasakojimas dar įdomesnis. Bet tam būsiu pasiruošęs sekantį kartą. 

Dar šiokia tokia diskusija vyko ir SMS'ais, kur bandoma sukurti pasaka, kaip nepažįstamas man žmogus gavo mano telefono numerį, bei kodėl ant dokumento nėra parašų.

Pokalbis SMSaisPokalbis SMSais

5 pagrindinės apsimetėlių klaidos, darant piktybinį nusikaltimą

  1. Kad kiguolis patikėtų jūsų istorijomis, neužtenka gauti jo telefono numerį, dar reikia ir patekti į jo kontaktų knygelę. 
  2. Kai kuriate mirčių statistiką, pasistenkite, kad ji būtų realesnė, sutampanti su žiniakslaidos teikiama informacija, bei informacija pateikiama ULAC, statistikos departamente.
  3. Pasistenkite įklijuoti kažkokius parašus. Taip tai gresia dokumentų klastojimu, bet būtų efektyviau ir įtikinamiau. Beje ar šio dokumento sukūrimas negali būti priskiriamas dokumentų klasatojimui dar išsiaiskinsime, nes ir elektroninis paštas ir pats laiškas ir telefono numeris priduotas Policijai. Tegu jie sprendžia ar tai prilygsta dokumentų klastojimui. Laiškas taip pat persiunčiamas ir pačiai Respublikinei Vilniaus Universitetinei Ligoninei, kad būtų informuoti apie jų vardu kuriamus dokumentus, gal netyčia atsirinks galus ir padės policijai atrasti dirigentus.
  4. Kai kuriate pasaką iš kur gavote numerį, bent jau suderinkite su tuo žmogumi, kad jis bent kažkaip jūsų istoriją patvirtintų. 
  5. Kai prisistatote iš Santarų, pasistenkite ir dokumentą sufeikinti nuo Santarų.

Iki kitų susitikimų skameriai. 

Papasakokite, kaip ten su Policija sekėsi.

Pareiškimas policijaiPareiškimas policijai

Pranešimas RVULPranešimas VšĮ Respublikinei Vilniaus Universitetinei ligoninei

Pagrindinis dokumento klastojimo autoriumi įtariamas: Olegas Šurajevas

Atlikus Google paiešką, kam naudojamas elektroninis paštas [email protected] galima rasti, jog tas pats elektroninis paštas naudojamas ir kitame sukčiavimu, prisidengiant komedijos žanru, epizode. Tada buvo sukurta visa partija, pavogta nuotrauka, sukurtas feikinė tapatybė dalyvaujanti rinkimuose. Viso šio bairio autorius yra Olegas Šurajevas. Tarp bairio ir piktybinio nusikaltimo linija yra labai plona. Pagrindinis dokumento klastojimo autorius, Kiguolio nuomone, yra Olegas Šurajevas.

gedkarosas@gmail.com sąsaja su dlpartija[email protected] sąsaja su dlpartija ir Olegu Šurajevu

VšĮ Respublikinės Vilniaus Universitetinės ligoninės komentaras

Gautas trumpas komentaras iš RVUL. 

Laba diena, gerbiamas Ugniau,

Dėkojame už pilietišką reakciją. Kaip ir teisingai supratote, toks Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės direktoriaus įsakymas, kuris minimas Jūsų atsiųstame laiške, neegzistuoja. Ši dokumento imitacija akivaizdžiai yra „sulipinta“ iš kelių vaizdų, neatitinka nei mūsų įstaigoje naudojamų dokumentų šabloninės struktūros, nei dokumentų numeravimo principų, jau nekalbant apie absurdišką turinį. Griežtai atsiribojame nuo tokios socialiniuose tinkluose ar kitoje viešojoje erdvėje skleidžiamos dezinformacijos, kuria akivaizdžiai demonstruojama nepagarba šiuo metu ypatingai sunkiomis sąlygomis dirbantiems mūsų medikams, ir labai apmaudu, kad yra skeptiškai nusiteikusių žmonių, vis dar nesuprantančių dabartinės padėties rimtumo.

Respublikinės Vilniaus Universitetinės ligoninės komentarasRespublikinės Vilniaus Universitetinės ligoninės komentaras

Olegas Šurajevas – galima grėsmė nacionaliniam saugumui

Manau, kad Olegas Šurajevas akivaizdžiai demonstruoja nepagarbą šiuo metu ypatingai sunkiomis sąlygomis dirbantiems medikams, siekia sau populiarumo, manipuliuoja situacija, kiršina ir skaldo visuomenę ir policija turėtų įvertinti šio personažo, vadinančio save komiku, veiksmus jau ne viename epizode. Tokius veiksmus greičiausia galima vertinti kaip veiksmus prieš valstybę, bei grėsmę nacionaliniam saugumui. Jei tokių „komikų“ būtų daugiau, jie valstybėje sukeltų chaosą savo piktybiniais veiksmais.

Olego pasiteisinimas kodėl reikėjo klastoti dokumentą pateiktas video atsakymu

Olegai, linkėjimai. Dėl klausimo kodėl nedekonstruotas pats dokumento turinys, jums atsakys prie pačio posto pridėtas komentaras. Net ir susigalvotus teiginius reikia kažkaip patikrinti. Sėkmės kūryboje. Apgailestauju, bet pareiškimo tai neatsiimsiu. Įdomu pažiūrėti kaip tokius „bairius“ vertina policija.

piktybinis melas

Neturtinės žalos vertinimas

Man padarytą neturtinę žalą menkinant reputaciją vertinu 5000 eur.

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV