Menininkės Karolinos Rimkutės vieša neapykanta Lietuvai ir tradicinėms vertybėms

parašė Ugnius Kiguolis - -

Karolinos Rimkutės neapykantaKarolinos Rimkutės neapykanta

Vertybiniam kare nauji vėjai. Panoramos sienos fronte atsirado nauja simbolika.
LGBT vėliavą piešusių kūrėjų atsakas: „Kiek galima kentėti tokį tildymą?“.

Kaip rašo Kauno Diena[1]

Praėjusią savaitę ant Vilniuje, Saltoniškių gatvėje, esančios požeminės perėjos sienos menininkų išpiešta LGBT vėliava buvo pakeista trispalve. Tačiau menininkai nusprendė nepasiduoti ir šįkart čia puikuojasi jau kitas piešinys pavadinimu „Tyla=Mirtis“.

Karolina žiniasklaidai guodėsi:

„Kiek galima mandagiai kentėti tokį tildymą? Kiek galima būti laikomais antrarūšiais žmonėmis? Mes visada buvome, esame ir būsime dalis Lietuvos visuomenės. Mandagiai kenčiant ir laukiant, dalis visuomenės negatyvias nuostatas pakeitė tolerancija, tai yra labai džiugu. Tačiau yra žmonių, kurie savo tamsuoliškumo nepakeis. Žmogaus teisės nėra nuomonė. Nebegalime leisti būti stumiami į visuomenės paraštes. P. S. Norime kreiptis į visus, kurie išreiškė pasipriešinimą sienos okupacijai ir buvo užtildyti – mes matome ir girdime jus! Tai, kad kiekvieną dieną esame uždažomi reiškia, kad esame matomi! Nuolat dokumentuojame jūsų vizualinius pasipriešinimus, tačiau jei ir patys tai užfiksavote – pasidalinkite!“

Paprastai ieškant galų, už tokių menininkų slypi fondiniao pinigai LGBT propagandos sklaidai. Kruopsčiai sukurtoje kalboje Karolina RImkutė pamiršta pamatyti save.

Tad tikrai taip Karolina RImkute, tikimės pozityvios diskusijos, kiek reikia jums nekęsti tradicinių vertybių, šeimos, kad taip veržtis ir niekinti jos institutą, vėliavą? Gal užtenka tos heterofobijos Lietuvoje? Visiškai jums pritariu, kiek galima kentėti tokį tradicinių vertybių tildymą, gal jau nustokite?

STOP Neapykantai Lietuvoje!

Pritaginkite kas nors, kas žino kuri čia ta Karolina Rimkutė. Būtų idomu suprasti tas gilias jos neapykantos šaknis Lietuvai.AČIŪ

Apie autorių
Šaltiniai


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV