Nuomonė. Ateities perspektyvos. Kas ta naujoji norma?

parašė Ugnius Kiguolis - -

Nauja Norma 2021Nauja Norma 2021

Pastaba: šio įrašo neskaityti tiems, kurie kiekviename teiginyje prašo šaltinių. Tai mano asmeninė nuomonė, kuri gali būti klaidinga. Aš netgi labai norėčiau, kad ji būtų klaidinga.

Kaukes nešiojame jau pora mėnesių visur, taigi kiek jos padeda gali matyti kiekvienas, kuriam nelimpa atmazai, jog be kaukių būtų dar blogiau. Socialinė distancija, bei įvairūs apribojimai susitelkimams taip pat rodo „didžiulį“ poveikį.
Pavogtos kalėdos ir nauji metai iš žmonių jokio apčiuopiamo poveikio nedavė. Teletabiai (nuo žodžio tele) toliau mulkinami, bei laukia stebuklingos vakcinos. Užkardos tarp savivaldybių tęsis dar visą mėnesį. Naudos nėra. Reliatyviai mažas apgręžtų automobilių skaičius trimituojamas kaip virusą stabdanti priemonė gali prilipti turbūt tik sučipuotiems.

Pranešama, kad stebuklinga vakcina kaukių nenuims, socialinio atstumo nesumažins, karantino nesutrumpins, barikadų nenuims, ribojimai susitikimams išliks. Nėra duomenų ar imunitetas išliks ilgai. Ilgalaikiai poveikiai, poveikis genomui, kancerogeninis poveikis, bei kiti tiesiog nežinomi, nes tirti nebuvo. Toks produktas labiausia tinkamas teletabiams.

Apie ateitį, dėl kurios labai norėčiau klysti

  1. Sausio 31 situacija ne tik, kad nepasikeis, ji pablogės. Kalti liks vėl žmonės, o ne bevertės priemonės, neturinčios įtakos viruso plitimui
  2. Vasaris bus pats blogiausias mėnuo. Jis pats blogiausias su kvėpavimu susijusioms ligoms yra visada. Umčikai bandys įvesti kažką panašaus į karo padėtį.
  3. Kovą, balandį situacija gerės, ji tais mėnesiais šioms ligoms gerėja visada, po truputį bus mažinami apribojimai ir bandoma įteigti, kad visam tam poveikį padarė vakcina.
  4. Geguzę apribojimų dar mažės, jie bus beveik panaikinti birželį.
  5. Per tą laiką atsiras naujos mutacijos, nauji protrūkiai, naujos priemonės, nauji produktai, prasidės jų piaras ir žaidimas nuo spalio prasidės vėl iš naujo. Scenarijus paruoštas 2025-2028 metams ir vadinasi SPARS pandemic scenario. Nesibaigianti pandemija – apsimoka.
  6. Teletabiai vėl kaltins tuos, kas išėjo iš namų, nusiėmė kaukę, ar neduok dieve pradėjo vėl dirbti, gyventi.
  7. Skiepysis dauguma tam, kad atgautų laisves, kurių neatgaus. Jie kasmet, o gal net ir 2 kart metuose pirks produktą. Vėliau produktus nuo šio produkto, dar vėliau paslaugas nuo produkto, bei produkto nuo produkto.
  8. Kadangi teletabiai nėra savarankiškai mąstančios būtybės, jiems šis scenarijus atrodys vienintelis teisingas, bei būtinas. Jie ir toliau kaltins mąstančius žmones, visą informaciją, kuri ateis ne iš televizoriaus, vadins sąmokslo teorijomis.
  9. Tarp žmonių ir teletabių prasivers nepamatuojama praraja. Ateityje tarp jų gali kilti karas.
  10. Tai ir yra pasaulis kuriame gyvensite likusį gyvenimą.

Tai jūsų naujoji norma.

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV