NVSC: abiem „Pfizer-BioNTech“ vakcinos dozėmis paskiepyti, bet susirgę gyventojai vertinami kaip apsaugoti, bet galintys nešioti ir platinti virusą

parašė Ugnius Kiguolis - -

PfizerPfizer

15-ai Lauksargių globos namų gyventojų prieš kurį laiką buvo nustatyta COVID-19 liga, nors 14 iš jų visiškai, abiem „Pfizer-BioNTech“ vakcinos dozėmis, buvo paskiepyti.[1]
„Lauksargių globos namų gyventojams ir darbuotojams serologiniai tyrimai buvo paimti vasario 26 dieną. 15-ai asmenų, kuriems nustatytas teigiamas PGR, antikūnų rasta.<..>
„Vertinama, kad šie atvejai yra iš tų, kai, nors žmonės patys nesusirgo, tačiau virusą jie gali nešioti ir platinti, vadinasi, asmuo yra pats apsaugotas, o kitus gali užkrėsti.“

Dar labiau sutrumpinus – pasiskiepijote, bet esate nešiotojas. Iš to sektų, kad privalote visada nešioti kaukes, greičiausia amžinai izoliuotis, nes esate pavojingi visuomenei platindami mirtiną virusą.

Apie autorių
Šaltiniai


Jūsų nuomonė apie lauksargis

Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV