Pranešimas apie pasikeitusias taisykles Kiguolio nuosavybės teise valdomose teritorijose

parašė Ugnius Kiguolis - -

Nuo 2020 Gruodžio 19 dienos, visuose objektuose, teritorijose, kurias nuosavybės teise valdo Kiguolis, be jokių išlygų, įskaitant policininkus, gaisrininkus, medikus, seimo narius, karius, trolius, šunis ir kates, privaloma laikytis šių taisyklių:

  1. Neskaičius pasirašyti išduodamas vidaus taisyklės;
  2. Prie patekimo į teritorijas bus matuojama temperatūra, vidaus taisyklėse numatyta, jog geriausia temperatūra nusistato iš užpakalio.
  3. Privaloma dėvėti apsaugines dujokaukes, kartu su apsauginiais skydeliais. Tokio mirtino viruso protrūkio metu negali būti nė kalbos apie medžiaginių kaukių dėvėjimą kiguolio valdomose privačiose teritorijose.
  4. Privaloma dėvėti vienkartinius, apsauginius drabužius, kartu pasikabinus ant kaklo lentelę su savo identifikaciniu numeriu, kuris bus išduodamas prie įėjimo. Tai reikalinga tik dėl jūsų pačių saugumo.
  5. Kaip rodė pavasarį priimtos priemonės, virusas yra pavojingas tik stovint, t.y. tam tikrame aukštyje, todėl kiguolio privačiose erdvėse privaloma vaiksčioti keturiomis.
  6. Visi įeinantys ir išeinantys privalomai bus girdomi homeopatiniais preparatais. Tik dėl jūsų pačių ir aplinkinių saugumo.
  7. Palikus teritoriją privaloma 10 dienų saviizoliacija.
  8. Vidaus taisyklėse numatyta 1500 Eur bauda už bet kurios taisyklės nesilaikymą.

Nenorintys, nesutinkantys su griežtomis taisyklėmis prašome visas Kiguolio valdomas teritorijas apeiti ratu. Būkite atsakingi, saugokite vieni kitus, ir į tokias pavojingas zonas be atitinkamo pasiruošimo nevykite. Susiimkime, pakentėkime ir aerozolinis virusas karščiausiuose taškuose bus suvaldytas. Būkime samoningi.

keturiomisketuriomis

Ugnius

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV