Propagandos sklaidai skelbiamas konkursas įsisavinti 782 757,40 Eur iš 2021 metų VVSSF skirtų lėšų

parašė Ugnius Kiguolis - -

Koronaviruso (COVID-19) informacijos sklaida šalies žiniasklaidos priemonėseKoronaviruso (COVID-19) informacijos sklaida šalies žiniasklaidos priemonėse

Net ir kregždutės, našlaitės, tulpės, bebrai ir burundukai turėtų suprasti, kodėl ištisus metus visa pseudo informacinė žiniasklaida mirguliuoja tik apie viena temą, t.y apie liepsnojančius židinius, petys į laisvę propagandinėmis gaidomis, bei bandymais priversti kaupiniais testais testuoti šeimas, prievartauti nepriverstiniais, bet privalomais testais darbuotojus. 

Korona piaras keliasi ir į 2021 metus.

VVSSF skelbia socialinės informacinės kampanijos apie COVID-19 konkursą
Naujai informacinei kampanijai skiriama 782 757,40 Eur iš 2021 metų VVSSF skirtų lėšų.

Paraiškos teikiamos atskiroms dalims: nacionalinei televizijai, internetiniams portalams, lauko reklamai, periodinei spaudai, radijo stotims, reklamos kanalams viešajame transporte, specializuota žiniasklaida sveikatos, mokslo temomis, taip pat VVSSF iniciatyvų viešinimo įgyvendinimui.

Projektų paraiškų laukiama iki balandžio 16 d.

2021 m. socialinės informacinės kampanijos konkurso dokumentus rasite čia: https://sam.lrv.lt/2021-soc-fondas 

Paraiškos pildomos lietuvių kalba ir teikiamos elektroniniu būdu Elektroninėje paraiškų pateikimo ir vertinimo sistemoje adresu https://sam.lrv.lt/fondo-paraiskos-pateikimas 

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis tel. (8 5) 266 1431, el. paštas [email protected] 

Tad jei kas nors įsivaizduojate, kad kažkam iš informacinių priemonių realiai rūpi tiesa, objektyvumas, o ne tik apmokama propaganda, kišeninis „mokslas“, tai nuoširdžiai linkiu jums ir toliau saldžiai miegoti su savais rožiniais akinukais, bei vaivorykštinėmis pižamomis.

Aišku reikia pabandyti pateikti paraišką, kurioje įsipareigotume teikti objektyvią informaciją apie galimus šalutinius poveikius, bei galimus gydymosi metodus. 


Spėkit atmes paraišką ar ne.

Kiečiausi akcentai:
1. <..> Kiekvienas iš mūsų turėtų sugebėti įvertinti esamą padėtį, prisitaikyti prie pokyčių, suprasti vykdomus prevencinius veiksmus, vakcinacijos būtinumą ir naudą,<..>
2. <..> Bent vienos tautinių mažumų žiniasklaidos priemonės dalyvavimas kiekviename šios dalies konsorciume būtų vertinamas kaip privalumas.

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV