Ruošiama dar viena profesionalių antivakserių grupė

parašė Ugnius Kiguolis - -

Slapta foto iš PSYOP profesionalių antivakserių apdovanojimų ceremonijosSlapta foto iš PSYOP profesionalių antivakserių apdovanojimų ceremonijos

Kursų trukmė 4 metai. Kursų metu būsite profesionaliai parengti tiek kompiuterinių technologijų atžvilgiu, tiek psichologiškai. Pagrindiniai tikslai – koordinuojant savo veiklą, trikdyti oficialių institucijų darbą, pavyzdžiui, organizuodami masinį laiškų su provokaciniu turiniu siuntimą parlamentarams, valdžios institucijoms ir t. t.

Ne, Profesionalūs antivakseriai, tai tikrai ne mamos, kurių vaikų raida sutriko po skiepų, tai tikrai ne žmonės, kurie kenčia įvairių skiepų padarinius visą savo gyvenimą, tai tikrai ne tėvai ir šiaip sąmoningi piliečiai, kurie visiškai nesižavi per 8 mėn sukurta vakcina, kurios poveikiai tiriami bus ateinančius kelis metus ant realios populiacijos, tai tikrai ne tie, kurie moka išmokinti savo imunitetą atpažinti ligas ir kitais būdais, tai yra žmonės kurių tikslas trikdyti oficialių institucijų darbą. Štai tokioje iliuzijoje gyvena mūsų kariuomenės strateginės komunikacijos vadovas Gintaras Koryzna.[1]

Profesionalių antivakserių jau jie susikaičiuoja 7.2%, tai yra 201,168 žmonės ir jie, jiems yra labiausia matomi socialinėje erdvėje. Skaičių palyginimui pridedu, Kaune 2016 metų duomenimis gyveno 295,269 žmonės, Klaipėdoje 152,818, už konservatorius šiais metais iš viso balsavo 292,124 žmonės, už LVŽS – 204,791 žmonės.

Gaila, kad Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento vadovas, nepridėjo dar ir mėgėjų, suskaičiavo tik profesionalus. Pridėjus mėgėjus gal net ir Vilnių galima būtų šturmuoti.

Visos esamos partijos pasižymėkite sau šiuos skaičius, išgirskite kariuomenės nerimą, tai balsai, kurių jūs negirdite. Tai balsai, kurie darosi organizuoti.

Dalinuosi slapta foto iš PSYOP profesionalių antivakserių apdovanojimų ceremonijos. Dėl registracijos į naują grupę kreiptis į Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto bet kurį iš narių. Linkėjimai Gintarui.

https://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=36048 

Apie autorių
Šaltiniai


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV