Serialo apžvalga: Utopia 2020 - filmas, kuris tikrai tikrai ne apie realybę

parašė Ugnius Kiguolis - -

UtopiaUtopia 2020

Šia savaitę baigiau žiūrėti serialą Utopia 2020. Jį galima pažiūrėti per Amazon Prime. Šiaip iš Trailerio seriolas atrodo kaip dar vienas kvailas žudynių kupinas bojevykas. Bet jį žiūrint sukelia dvejopus jausmus. Pirmiausia tai kelia šleikštulį, kaip eilinis serialas piarinantis smurtą ir žudymus, kas tipo pasidarė kaip ir norma, bei ilgainiui vis pradedamos pastebėti paralelės su… realybe.

Tik po kažkurios serijos pagaliau įsikirtau kodėl serialas apskritai prasideda su įspėjimu, jog visi seriale rodomi įvykiai neturi nieko bendro su realybe, visi personažai išgalvoti ir nėra jokio panašumo su realybėje gyvenančiais žmonėmis.

Taigi labai trumpai.

Seriale Utopia, jaunimas randa kažkokio senelio piešinius kurie vadinasi UTOPIA. Pagooglinę supranta, kad tai kažkokio populiaraus komikso Distopia tęsinys. iš pradžių norėje piešinius išmesti, primetė, kad gal būtų norinčių nusipirkti. Tai surengė aukcioną. Norinčių atsirado daug. Vieni iš tų norinčių atėjo ir išžudė pardavėjus ir visus kitus, kas dalyvavo aukcione ir kažkiek matė tuos paveiksliukus iš Utopia. Keli sugebėjo išsigelbėti. išžudė jų šeimas. Ir taip tęsiasi visas serialas, kada kažkas juos persekioja dėl to, kad pamatė kažkokius paveiksliukus.

O paveiksliukuose pasirodo yra visokios užkoduotos sąmokslo teorijos, kurias įkerta labai nedaug žmonių. O visi kiti iš jų juokiasi, kad atranda piešinukuose kažkokių ženklų ar pranašysčių.

Seriale įsibėgėja pandemija, miršta vaikai. Utopia paveiksliukuose irgi matosi įkodinti viruso vaizdai. Eigoje išsiaiskinama, kad jokios čia sąmokslo terojos nėra ir kad butent ten ir nupiešta ateitis, kuri priveda prie pagrindinio veikėjo… Paveiksliukuose vaizduojama mergaitė ir piktadarys Mr Rabbit. Piešiniuose atvazduoti įvairūs įvykiai, kuriuos dar reikia ir įsikirsti. Tas piktadarys Mr. Rabbit yra visų gerbiamas filantropas, visų mylimas, labai remia mokyklas, vaikus, turi sintetinės mėsos gamyklas, gelbėja pasaulį nuo to pikto viruso pateikdamas rinkai stebuklingą vakciną, kurią FDA praleidžia nepatikrindami. Išaiškėja ir priežastys, jog visa tai daroma, kad… išnaikinti didelę dalį žmonių, nes… deja planetoje trūksta resursų ir didžioji dalis tiesiog nenusipelnė čia gyventi. 

Bet tikrai tai į nieką realybėje nėra panašu, tai tik fantastinis išgalvotas filmas, kurio serijas Amazonas nutraukė 2020 lapkričio 27 dieną. Tad antro sezono nebus. Spėkite kodėl?Malonaus laiko peržiūrint. Rekomenduoju.

utopia

utopia

utopia

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV