Špargalkė, pagal kurią Kiguolis rekomenduoja balsuoti už mylimas partijas

parašė Ugnius Kiguolis - -

RinkimaiRinkimai

Lapkričio 3 diena. Tai yra svarbesnė diena Lietuvai ir pasauliui. Nuo tos dienos rezultatų priklausys viso pasaulio bendra kryptis.

Lietuvoje darydami savo apklausas nuo atėjusių žmonių, mano kad 5% barjerą peržengs bene kiekviena partija. Deja aš nesu toks optimistas.

Balsuojantiems už savo mylimą partiją, rašau ilgą tekstą, špargalkę, už ką balsuočiau aš. Esminis akcentas mano pasirinkimuose – sveikata. Gal kai kuriais atvejais esu pernelyg šališkas, simpatizuoju tam tikrą požiūrį, ar gyvenimo būdą turintiems žmonės.

Kam įdomu, paskaitykite ir priimkite sąmoningus, bei pamatuotus sprendimus, paremtus savo nuomone ir naujai gautomis žiniomis.

Nr. 7. Nacionalinis susivienijimas. Aš surašyčiau sekančią skaičių seką: 41, 69, 4, 13, 1.
Į sąrašo priekį iškėliau nuostabią gydytoją Daivą Jakubonienę, kuri, patekus į seimą, tikrai įneštų šviežio oro gūsį supratimui apie mediciną.
Žaviuosi ir Šarūno Jasiukevičiaus gyvenimo būdu, tyrinėjimu apleistų vietų, nors daugelyje temų jo nuomonė visiškai priešinga manajai.

Nr. 13. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Aš surašyčiau sekančią skaičių seką: 32, 99, 2, 7, 52
Be jokių dvejonių šios partijos sąrašo priekyje norėčiau matyti Dainių Kepenį. Su jo pagalba ryšys žmonių su seimu buvo glaudesnis. Žavi ir Ramūnas Karbauskis asmenybė, kurio pasisakymus žiniasklaida perverčia panašiai kaip ir Amerikos prezidento. Sako vienaip, žiniasklaida rašo kitaip.

Nr. 5. Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai. Aš surašyčiau sekančią skaičių seką: 32, 19, 38, 64, 5
Tai nėra mano mėgstamiausia partija, bet ir joje yra įvairių žmonių. Mano simpatijos labiau jų sąrašo viduryje, nei pradžioje.

Nr. 1. „Drąsos kelias“ politinė partija. Aš surašyčiau sekančią skaičių seką: 10, 29, 3, 11
Į sąrašo priekį be abejo keliu Eduardą Vaitkų. Tai žmogus, kuris, mano manymu, sveikatos sistemą pakreiptų geresne linkme. Būtent jį rekomenduoju palaikyti 17. Petrašiūnų–Gričiupio vienmandatėje rinkimų apygardoje. Ten jam reikės laimėti ir prieš Starkevičių ir prieš Vasiliauską.

Nr. 17. Lietuvos socialdemokratų partija: 20, 19, 26
Šios raudonosios partijos rinkiminė programa visai prasilenkia su sveiku protu. Bet jei jau simpatizuojate jai, palaikykite Giedrių Drukteinį.
Taip pat palaikyčiau ir ULAC direktorių Saulių Čaplinską. Nors mūsų nuomonės skiepų tema radikaliai priešingos, šis žmogus ne kartą yra minėjęs, kad nėra prievartinio skiepijimo šalininkas. Ar tikrai laikytųsi savo žodzio nežinau, bet rizikuodamas rekomenduoju.

Nr. 11. Partija LIETUVA – VISŲ: 13, 4, 51
Nemanau, kad šiai partijai yra šansų perlipti 5% barjerą, bet jei jau balsuojate, būtinai įrasykite 13 numerį. Tai Biomedicinos mokslų daktarą Adą Darinską, kuris sveikatą suprantą kiek kitaip nei dabartiniai už sveikatos sistemą atsakingi asmenys.

Nr. 12. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis: 5, 9, 26
Aš didelę dalį savo gyvenimo buvau už šią partiją. Mano tėtis buvo už šią partiją. Daugelį šios partijos žmonių pažįstu asmeniškai. Deja partijos vertybėms smarkiai pasikeitus pasikeitė ir simpatijos šiai partijai.

Nr. 6. Centro partija – tautininkai: 21, 31, 3, 6, 2
Šioje partijoje man labiau prie širdies tautininkų dalis.

Nr. 2. Partija „Laisvė ir teisingumas“: 2, 5, 31
Nors Žemaitaitis kiek paskaitęs informacijos ir pakeitė savo naratyvą privalomų skiepų klausimu, tai rodo, kad temoje jis mažai gaudosi. Šioje partijoje palaikau Artūrą Zuoką. Gaila, kad ne jis Vilniaus „Direktorius“.

Nr. 15. Krikščionių sąjunga: 15, 51, 1
Balsuojantys už šią partiją, palaikykite Algimantą Kirkutį. Jam reikės palaikymo 21 Marių vienmandatėje rinkimų apygardoje, kur reikės nugalėti Kęstutį Navicką ir kitus.

Nr. 16. Darbo partija: 4, 3, 1, 5
Darbo partijoje palaikyčiau Mindaugą Puidoką, kuris smarkiai linčiuojamas už savo požiūrį ir pasirinkimus įvairių politinių jėgų.

Nr. 10. KARTŲ SOLIDARUMO SĄJUNGA – SANTALKA LIETUVAI: 1
Šioje partijoje man imponuoja Arvydas Juozaitis.

Nr. 9. Lietuvos socialdemokratų darbo partija: 8, 7

Dėl Lietuvos žaliųjų partijos, Lietuvos liaudies partijos, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos narių, bei rinkiminių programų vertinimo susilaikau. Stebėsiu ką galima bus palaikyti vienmandatėse antrame ture.

Nr. 3. Laisvės partija. Šią partiją rekomenduočiau apskritai išbraukti iš sąrašo.

Gerų rinkimų visiems. 

Ugnius.

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV