Tapk svarbiausiu Kiguolio nekenčiančiu piliečiu! Konkursas. Solidūs prizai.

parašė Ugnius Kiguolis - -

Skelbiamas Kiguolio heiterių konkursasSkelbiamas Kiguolio heiterių konkursas. Tapk svarbiausiu Kiguolio nekenčiančiu piliečiu.

Pagaliau ilgai kentęs, toleravęs visokius išsišokimus, žeminimus, patyčias, legendų ir dainų kūrimus, kiguolis savo noru nusibaudė ir duoda jums platformą konspektuoti kiguolio gyvenimą, pasisakymus, klykti ir heitinti jį visa gerkle, skaityti surinktą informaciją apie jį iš visų interneto pakampių ir garsiai, saldžiai juoktis..

Gaunate galimybę pareikšti savo nuomonę apie šį tautos priešą, išsakyti viską viešai ir taip dalyvauti kiguolio heiterių konkurse, kuriame bus galima laimėti kelionę ir telefoną, kad heitinti jį galima būtų bet kada, ir bet kur.

Potencialius dalyvius taginsiu šio posto komentaruose. Skaitytojai turi žinoti etatinius herojus, galima bus už juos balsuoti, visaip jiems pagelbėti ir auginti jų pačių populiarumą.

Tu negali būti profesionalus Heiteris neparašęs straipsnio apie Kiguolį. Tarp tikrųjų Heiterių tu tada esi niekas, neegzistuoji, tavo gyvenimas tuščias ir neturi prasmės. Tad geriau išnaudok savo energiją dalyvaudamas konkurse, parodyk ką gali, išgelbėk dar Kiguolio nesugadintas sielas, bei protus. Padėk Lietuvai!

Trumpas aprašymas ir svarbi informacija kiekvienam save gerbiančiam heiteriui apie Kiguolį pateikiama, „kas tas kiguolis?“ dalies aprašyme. Joje rasite tikrąjį kiguolio išsilavinimą, politines pažiūras ir priemones Kiguolį heitinti dar labiau.

Jei žinote nuostabų Kiguolio heiterį, būtinai taginkite jį šio konkurso komentaruose, informuokite jį/ją/aną apie unikalią progą saviraškos laisvei.

Balsuojame laikais ir komentarais prie kiekvieno pritaginto heiterio ir taip kartu išrinksime nugalėtoją.

Visi buvę Kiguolio šitliste paleidžiami, kad galėtų save pristatyti konkurse. Atejo tavo eilė. Nepraleik progos!

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV