Ugnius Kiguolis vs Laurynas Kasčiūnas. Sąmokslo teorija

parašė Ugnius Kiguolis - -

  kiguolis vs kasčiūnaslaidoje dalyvauja: Ugnius Kiguolis - Verslininkas ir Laurynas Kasčiūnas - Seimo narys

„Sąmokslo Teorija“ laidoje dalyvauja: Ugnius Kiguolis – Verslininkas ir Laurynas Kasčiūnas – Seimo narys.
Laidos vedėjas Arnas Klivečka.

Keletas komentarų rastų internete po laidos transliacijos:

Tas deputatas iš vis į nepatogius klausimus neatsakinėja,o tik nukreipia ir išsisukinėja. Ugnius šaunuolis!!!

Aksioma: nėra pandemijos, nėra epidemijos, net nėra masinio sirgimo – yra tik masinės nesąmonės….

Klausia seimo narys, tai jeigu tu nepasiskiepysi ar prisiimsi atskomybę už kitus, kad užkrėsi? Tai mano atsakymas: Kodėl aš turiu prisiimti atsakomybę, jeigu tie kiti nepasiskiepyjo, o jei pasiskiepyjo, tai aš jų neužkrėsiu. Tegul patys žmonės ir prisiima atskomybę kiekvienas už save, o ne svetimas zmogus. Nenori nesiskiepyk. Užsikresi nuo tokio pat, pačio problemos. Čia gal daugiau kalba būtų apie vaikus, kurie neturi pasirinkimo laisvės ir tėvai viską nusprendžia ir nebūtinai teisingai nusprendžia.

Siaubas!!!… Kaščiūnai, gėda tavęs klausytis! Ir tu dar seimo narys?…Baisu… Šaunuolis Ugniau!

Kasčiūno manieros ir kalbėjimo būdas man priminė 1990 taisiais po namus vaikščiojusius audio kasečių ir visokių puodų pardavėjus, kurie neatstodavo, kol iš jų ko nors nenupirkdavai.

Nebus priverstinio testavimo ir vakcinavimo? Nebejuokinkit. Popierinės kaukės, kurios nieko nepadeda, privertė VISUS pirkt ir nešiot, niekuo nekaltus migrantus, kaip gyvulius, priverstinai nepatvirtinus ligos uždaro karantinuotis. Rūpinasi jie senjorais? Jau tiek juos prigazdino, kad jie jau dabar taupo pinigus būsimai stebuklingai vakcinai, kuri juos išgelbės

Ugniau reikėjo daugiau šnekėti apie globalistus ir jų planus. Bill Gates paliestas, bet nepaliesta tema apie žmonių čipinimą ir visišką kontrolę. Per tą patį virusą, gryni pinigai bus išimti is apyvartos. Reikia kišti i akis, tokiem klounam politikam apie visas „agenda's“ Event 201. Agenda 2030. Martial Law ir t.t. Tada žiūrovams susideliotų kai kurie taškai.

Laidą galite peržiūrėti čia

Apie autorių


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV