Visuotinis sąmokslas prieš Dievą ir žmoniją - Arkivyskupas Carlo Maria Vigano

parašė Ugnius Kiguolis - -

Arkivyskupas Carlo Maria ViganoArkivyskupas Carlo Maria Vigano

Arkivyskupas Carlo Maria Vigano JAV prezidentui Donaldui Trumpui[1]:

„Vykdomas pasaulinis planas, vadinamas „Didysis Perkrovimas“. Jos architektas yra pasaulinis elitas, norintis užvaldyti visą žmoniją, įvesti prievartos priemones, kuriomis būtų galima kardinaliai apriboti individualias žmonių laisves ištisose populiacijose. … įvedus vakcinaciją bus reikalaujama turėti sveikatos pasą ir skaitmeninį asmens tapatybės dokumentą, prisidengus galimo kontakto su užsikrėtusiu atsekimu. Tie, kurie nesutiks su šiomis priemonėmis, bus uždaryti į areštines arba jiems bus paskirti namų areštai, o visas jų turtas bus konfiskuotas.“

Arkivyskupo Carlo Maria Vigano Fox news KadrasArkivyskupo Carlo Maria Vigano citata per Fox News kanalą

Žiniasklaida, pavyzdžiui „The Manilla Times“ tokį galimą Elito planą laiko mažai įtikinamu.[2] Kaip manote jūs?

Žiniasklaida šio vyskupo autoritetą bando menkinti įvairiais būdais dėl jo pastovios kritikos Popiežiui Pranciškui. Vikipedijoje galima atrasti visą šališką traktatą apie Arkivyskupą.[3] Tai nestebina, nes visi, kas priešinasi globaliai Agendai žiniasklaidoje, bei tech. gigantų valdomose platformose susiduria ne tik su bandymais užčiaupti, blokuoti, panaikinti paskyras, bet jie ir visaip apjuodinami, bandant šmeižti, gadinti reputacijas pateikiant šališką ir dažniausia melagingą informacija.

Aš įdėjau tik nedidelę ištrauką iš viso arkivyskupo laiško prezidentui. Jame pasauliniai įvykiai ir grėsmės aprašomos išsamiau. Norintys visą arkivyskupo laišką prezidentui anglų kalba galite skaityti čia.

Diskusijos vyksta čia: https://t.me/ugniuskiguolis 

Apie autorių
Šaltiniai


Svarbiausios
Nuomonė
Blizgučiai
TV